Gebelik testine bakabilir misiniz güvenmeli miyim, lütfen yardım edin çok kafama takıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

baharaksami

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
27
1
25
Arkadaşlar selam ben çok takıntılı bir insanım en son ilişkim 1.5 ay önce oldu ve onda da sperm bulaşmasından şüphe ettim bu olay üzerine 2 kere regl oldum ancak regl olup da hamile olanlar var diye okuduğum için içimdeki kuruntuyu durduramıyorum. Bugün test yaptım negatif çıktı tabiki de buraya görseli ekleyeceğim. Bozuk olma ihtimali falan olabilir mi ilk çıkması gereken çizgi biraz dağıldı sanırım fazla idrar geldi. Ama tek çizgi çıktı her türlü baktım. Bu teste güvenmeli miyim güvenilir değil diyenler var lütfen yardım edin çok kafama takıyorum. (Artı med marka gebelik testi)

Arkadaşlar selam ben çok takıntılı bir insanım en son ilişkim 1.5 ay önce oldu ve onda da sperm bulaşmasından şüphe ettim bu olay üzerine 2 kere regl oldum ancak regl olup da hamile olanlar var diye okuduğum için içimdeki kuruntuyu durduramıyorum. Bugün test yaptım negatif çıktı tabiki de buraya görseli ekleyeceğim. Bozuk olma ihtimali falan olabilir mi ilk çıkması gereken çizgi biraz dağıldı sanırım fazla idrar geldi. Ama tek çizgi çıktı her türlü baktım. Bu teste güvenmeli miyim güvenilir değil diyenler var lütfen yardım edin çok kafama takıyorum. (Artı med marka gebelik testi)
Sperm bulasmasindan hamile olma ihtimali bir milyonda birdi 1 kere "lekelenme olsa" hamile olma ihtimaliniz vardı(normal regl ile lekelenmeyi karistiran insanlar regl oldum hamile kaldım diyebiliyor ve genellikle az kanama yaşayan insanlar karıştırıyor) siz 2 kere regl olmuşsunuz ve negatif sonuç aslında test yapmanıza bile gerek yokmuş zaten olması gereken negatif çıkmış içiniz rahat olsun hiç kendinizi strese sokup 3. Regliniz geciktirmeyin stresten regl gecikmesi olabiliyor 👍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X