Gebelik testime bakrmısınız kafam cok karıştı

Kansızlık zaten var ama hep duzenlidir neden bu kadar gecikti bilmiyorum sanırım hastaneye gidicem

Yoktu canım malesef onun demek istediği tam emin olmak hemen umuitlenmemek
Anladım. Sizin ki o zaman kurma çizgisiydi. Hamilelik olunca silik çizgi de olsa damlatır damlatmaz çizgi oluyor zaten. Silik çizgi olsa da çıkıyor illa ki. Allah gönlünüze göre versin inşallah tez zamanda

Anladım. Sizin ki o zaman kurma çizgisiydi. Hamilelik olunca silik çizgi de olsa damlatır damlatmaz çizgi oluyor zaten. Silik çizgi olsa da çıkıyor illa ki. Allah gönlünüze göre versin inşallah tez zamanda
Silik çıktı başta sonra tam gözüktü böyle bende kuruma çizgisidir değildir diye konu açtım zaten oymuş demek sağlık olsun kısmet değilmiş demek Allah büyüktür kimseyi unutmadığı gibi inşallah bizide unutmaz tez zamnda bütün anne olmak isteyen herkes dileğine kavuşur

Bazı testler bozukta olabiliyor. Ev tipi testler çok güvenilir değil. En güvenilir predictor onu tavsiye ederim

Bazı testler bozukta olabiliyor. Ev tipi testler çok güvenilir değil. En güvenilir predictor onu tavsiye ederim
Bence 10 gün gecikmeden yapmamız lazım varsa yoksa tam net çıkar umut işte
Vala Canım testen testede değişiyormus bunu anladım bende

Hayır böyle olması şart değil. Sizin ki artık betanız iyice yükselmiş net çıkmış. Silik çizgide de hamilelik var demektir
Öyle kitte çıktı ama kanda hemen çıkmadı ilk kan verdim beta okadar yukselmemis ki çıkmadı ikinci kan testini verdiğimde 2.5 3 haftalık hamilelik çıktı ve ikinci kani da 3 4 gün sonra verdim.

Öyle kitte çıktı ama kanda hemen çıkmadı ilk kan verdim beta okadar yukselmemis ki çıkmadı ikinci kan testini verdiğimde 2.5 3 haftalık hamilelik çıktı ve ikinci kani da 3 4 gün sonra verdim.
He birde ilk kan da negatif çıktı ikinci kiti sonra yaptım yine pozitif di ama kanda çıkması için bir kaç gün beklemek gerek yeni oluşuyorsa çıkmıyor kan da

8 ci günden 10 gün sonra kanda pozitif çıktı bakalım 10 gün içinde net çıkar ama kitte ben tek çizgi olduğunda yok diye biliyorum ve daha öncede yapmıştım tek çizgide hiç hamileligim olmadı
Vala Canım hic bu kadar gecikmedi en son bu kadar geciktiginde gebe kalmıştım randevu aldım doktora gidicem pozitife döneceğini hiç sanmıyorum ama Allah'ın mucizeleri çoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…