Gebelik Testime bakarmısınız

Arzu_Azra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2016
970
1.043
28
Kızlar Bat'a 8 gun var sizce gebelik var mı? Ben mi silik çizgi görüyorum

Eklentiler

• 20241018_114723.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 47
Artımed harici ne varsa sorun olmaz herhalde. Artımed sahte çıkartıyor. Ama erken gebelik yap bir de bunda silikse erken gebelikte çıkması lazım

O kadar korkuyorum ki kesin ve net şekilde yok olma durumuna ihtimalleri bile sever durumdayım
o kadar haklısın ki. bi 2-3 gün sonra erken gebelik testiyle dene istersen bir daha. ben karakter olarak bekleyemezdim reglüm bir gün bile gecikince hemen kan vermeye koşuyordum

o kadar haklısın ki. bi 2-3 gün sonra erken gebelik testiyle dene istersen bir daha. ben karakter olarak bekleyemezdim reglüm bir gün bile gecikince hemen kan vermeye koşuyordum
Bende bekleyemiyorum inan ki O yüzden sadece göğüslerimin uçlarında aşırı hassasiyet var normalden çok fazla inan bekleyemedim batı

Bende bekleyemiyorum inan ki O yüzden sadece göğüslerimin uçlarında aşırı hassasiyet var normalden çok fazla inan bekleyemedim batı
benim de reglden farklı olan tek belirtim göğüs ucu ağrımdı ümitlendirmek istemem ama beni ilk şüphelendiren göğüs ağrımdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…