Gebelik testime bakar mısınız acaba gebelik var mı yok mu anlamadım?

Benimde yumurtlamadan 3-4 gün sonra başladı canım aynı yaşamışız rabbim sağlık li uzun ömür versin inşallah amin canım benim biz daha pirinç tanesi kadariz5 haftamızi doldurduk

Acaba erken gebelik testi mı yapmalıydım kaset test yerine. Ama olsa yine de bugünkü testte çıkmaz miydi? Ay tam kafayı yemeliğim
Son adet tarihin ne zaman? 30 gunde 1 adet goruyorum demissin 2 aydir demek ki 15. Ya da 16.gun yumurtlama oluyor onun uzerinden say 10 gun. Bir de erken gebelik testleri hiiiiic guvenilir degil bak ben sana kaset testimi atayim. Varsa her turlu cikar ucuzlarda.

Eklentiler

• 20201220_213805.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 144
İnşallah umarım boşuna canım yanmiyordur en azından o zaman sebebi vardır derim eğer psikolojik ise gerçekten insanın kendine yaptiği kötülüğü başkası yapamaz derim yani
İnan seni çok iyi anlıyorum canım benim bu süreç gerçekten çok yıpratıcı

Benimde yumurtlamadan 3-4 gün sonra başladı canım aynı yaşamışız rabbim sağlık li uzun ömür versin inşallah amin canım benim biz daha pirinç tanesi kadariz5 haftamızi doldurduk
Amin yaaaa maşallah gözün aydın saglikla kucagina al insallah benim kız oldu belki sende de ayni belirtiler olduysa kizdir konuyu acan arkadasimiza dua et kabul olur senin duan simdi

Ayy daha minnaciik. Allahım kucağına sağlıklı bir sekile almayı nasip etsin böyle o minnak ellerini ayaklarını öpersin bol bol inşallah

Son adet tarihim benim 11 Aralık. Yumurtlama da 25 Aralık olarak görünüyor akıntı ile kontrol ettim böyle uzayan şeffaf bir akıntım vardı 24-25 ile sürdü, 26sindan itibaren yoğun krem gibi böyle süt renginde akıntı gelmeye başladı. Şuan daha da azaldı ama hala geliyor. Ben hiç hatirlamam regl öncesi ne akıntı ne göğüs ağrısı. O yüzden suphelendim ya daha doğrusu umut bağladım bu ay... O zaman benim sanirim negatif çünkü 25nden hesaplarsak 25i dahil bugün 12.gün. Üf bu ay da sanırım gol değil

Amin yaaaa maşallah gözün aydın saglikla kucagina al insallah benim kız oldu belki sende de ayni belirtiler olduysa kizdir konuyu acan arkadasimiza dua et kabul olur senin duan simdi
Evet lütfen dua edin gerçekten istiyorum bebişim olsun benim de böyle kokusunu içime çekiyim ellerinden ayaklarından opiyim böyle mis gibi. Yine de umudumu kesmiyim ama demi regl oluncaya kadar

Yani cok net 24-25 yumurtlamissin belirtilerine gore evet. Bugun cikmasi lazimdi testte uzgunum, o beyaz süt rengi akinti da adet oncesi oluyor normal ona aldanma. Belirtilere hic takilma hatta yaniltir kafayi yersin. Sen hic ugrasmadan direk yumurtlama oncesi, yumurtlama gunu ve sonraki gunu iliskiye gir, uzerinden 10 gun sayip idrar testi yap normal kaset testlerle. Bir de rahat ol stresli olma sakin sagliklisin bak yumurtlayabiliyorsun, sal kendini gitsin yakinda hamile kalirsin insallah

Hakkaten tam kafayı yemelik durum... Stres yapmıyorum aslında da ne bileyim bugün testi yaparken falan ufaktan bir heyecanlanmsdim değil ay inşallah

Amin canım benim Allah razı olsun inşallah ya nedendir bilmiyorum benimde içimden kız olacak gibi geliyor değişik bir duygu tarif edemiyorum . Elbette ederim inşallah rabbim ona da en kısa zaman da müjdeli haberi nasip eylesin inşallah

Ayy daha minnaciik. Allahım kucağına sağlıklı bir sekile almayı nasip etsin böyle o minnak ellerini ayaklarını öpersin bol bol inşallah
Amin canım benim Allah razı olsun inşaallah rabbim sana da en kısa zamanda nasip eylesin inşallah vardır bu ay bebiş bu bekleyişe değer bu süreçte

Ben de 2 yıllık evliyim. Denemede 3. ayımız bat a 4 gün kaldı 2 gündür inanılmaz baş ağrısı çekiyorum. Genelde çok çok yorulduğum zaman baş ağrısı yaşardım. Ve reglime 9 gün varken regli gibi kasık karın ağrılarım başladı dedim erken oluyorum herhalde. Ama kısa sürüyor geçiyor ve hala olmadım. Banada dua edin rabbim herkese nasip etsin

Hayırlı olsun Peki göğüslerdeki hassasiyet adet gününe ve adet günü geçene kadar aynı sekildemi gitti yoksa biraz o dönem gelince biraz hafiflemee oldumu bnde şu an ayni

Merhaba arkadaşlar 9 gunonce adetım bıttı sonrakı gun bırlıkte olduk esımle. Bu arada spıral cae bende son ıkı günde kanamam ve hafif sncım var hamılelık aklımın ucundan geçmezken gıttım kontrole beta hcg 118 çıktı. Adetıme 2 hafta var daha ve spiral takılı kaymamısta yerınde yanı . Kafayı yiyecegım ağlamaktan helak oldum yatın bı daha çağrı doktor

Hayırlı olsun Peki göğüslerdeki hassasiyet adet gününe ve adet günü geçene kadar aynı sekildemi gitti yoksa biraz o dönem gelince biraz hafiflemee oldumu bnde şu an ayni
Merhaba canım biz şuan 5+6 dayız ve halaa göğüs ağrım sizlamam gecmedi uçları felan bayağı değişti değişik bir hal aldılar ne zaman düzelir bilmiyorum

Ben gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…