gebelik testim ve net olmayan belirtilerim

minislerinminisi

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
49
24
27
adetim düzenlidir eşimle göreve gitmeden önce yani yaklaşık 2,5 ay önce yumurtlama günümde beraber olmuştuk ardından tam 15 gün sonra kahveli pembeli parlak kırmızılı kanamam oldu 1-2 gün sürdü yerleşme kanaması olduğunu düşündüm birkaç gün geçince test yaptım ama negatif çıktı,3 hafta sonrasında ise adet oldum ama adetim eskisi gibi değildi hiç belirti göstermedim sadece kasık ağrısı ve kanama yaşadım oda kısa süreliydi yerleşme kanaması sandığım kanamaya göre biraz daha yoğundu.bu ay yine adet olmayı beklerken olmadım akşam idrarıyla gebelik testi yaptım ve fotoğraftaki gibi çıktı.testin markası artimed doğru mu bilmiyorum ama sonuca şaşırdım.şuan üst karın kısmımda batmalar var,göğüs uçlarım koyulaşıyor gibime geliyor,bir de sağ tarafıma gelen sızı oluyor bazende,herşeyi anladım ama neden 2.ay adet oldum,stresli bir hayatım var bu sebep olmuş olabilirmi,geç döllenme gibi bir durum mu,beni aydınlatırsanız sevinirim.yarın sabah idrarıyla tekrar denicem aynı sonuç olursa kan vericem.

Eklentiler

• 234BAEDC-A94F-4270-9251-DD0D1B23E021.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 532
Markası be cnm

Geç döllenme dedikleri şey böyle değil 2 buçuk ay geçmiş üstüne adetler gelmiş geçmiş artımede hiç Güvenmiyorum pozitif çıkarıyor ya kistin var yada başka birşey doktora görünün

Kızlar merhaba adetime bir hafta var dayanamadım test yaptım sonuç bu şekilde yardımcı olur musunuz anlayamadım

Eklentiler

• 492F9F6A-E69D-47CD-A593-6BE6B619F8F9.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 470
Kızlar merhaba adetime bir hafta var dayanamadım test yaptım sonuç bu şekilde yardımcı olur musunuz anlayamadım
Çizgi yanlış yerde çıkmış ve bu teste çok güvenmeyin burda birçok insanın(bende dahil) çok canını yaktı yalancı pozitif vermesiyle ünlü bir test

Canım aynı durumu Haziran'da ben yaşadım.dis gebelikle sonuclandi senin son durumun ne merak ettim inşallah sağlıklı bir gebeliktir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…