Gebelik testi

burcurass

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
26
11
32
Ovulasyon takibine geç başladığım için ovulaayonumu kaçırdım adetime 8 gün var test yaptım hayalet çizgiyi görebilen var mı ?

Eklentiler

• IMG_9283.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_9284.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 62
Düzensiz yumurtlama olunca erken ya da geç döllenme oluyor ya. Benim mesela gecikmenin 9. günü pozitife dönmüştü test.
Aslında hep çok düzenli regl oluyordum bu ay ovulasyon erken oldu tahmin ediyorum kaçırdık diye üzülüyordum ama bu hayalet çizgi heyecanlandırdı . Yarın sabahı iple çekiyorum

Aslında hep çok düzenli regl oluyordum bu ay ovulasyon erken oldu tahmin ediyorum kaçırdık diye üzülüyordum ama bu hayalet çizgi heyecanlandırdı . Yarın sabahı iple çekiyorum
Benim de regl hep düzenli. Yumurtlama biraz daha farklı çalışıyor sanırım. Hadi inşaallah güzel haberinizi yazarsınız

Laboquick negatifse grimsi beyaz çizgi çıkarıyor ama sennki pembemsi pozitif olma ihtimali yüksek bitane predictor earyl erken gebelik testi al dene kuzum bi
Ben hep laboquick kullandım hiç çizgi vs çıkmıyordu bazen ertesi gün kuruma çizgisi çıkıyordu . Fotoğraftan daha koyu aslında . Ayyy çok heveslendim İnş doğrudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…