Gebelik testi

asyameryem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
12
3
30
Sabah ilk idrar ile hem ovulasyon hemde gebelik testi yaptım adete 2 gün var sizce gebelik varmı😊

Eklentiler

• IMG_1044.jpeg
    IMG_1044.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 77
Merhaba arkadaşlar benim bugun 13.günüm test bu şelikde gebelik var mı sizce bilen açıklayabilir mi

Eklentiler

• IMG_20240515_073552.jpg
    IMG_20240515_073552.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 49
Evet hatta daha koyu olması gerekıyor o sekılde de anlasılabiliyor gebelik
Bir şey sorabilir miyim benim ovulasyon testim 25.günüm adetime 6 gün var pozitif çıkıyor ama erken gebelik testim negatif. Acaba ben yeni mi yumurtluyorum. Bu arada karnım hiç böyle sert şiş hazımsız olmamıştı inanılmaz şiş top gibi sert. Sebebi nedir acaba geç mi yumurtluyorum veya karnın şişliği sertliği gebelik belirtisinde var mı

Bir şey sorabilir miyim benim ovulasyon testim 25.günüm adetime 6 gün var pozitif çıkıyor ama erken gebelik testim negatif. Acaba ben yeni mi yumurtluyorum. Bu arada karnım hiç böyle sert şiş hazımsız olmamıştı inanılmaz şiş top gibi sert. Sebebi nedir acaba geç mi yumurtluyorum veya karnın şişliği sertliği gebelik belirtisinde var mı
Ya buna karar vermek okdar zorki cünkü adet olmak ile gebe olmak belirtiler aynı hemen hemen ovulasyon testi adet yakın koyu cıkabiliyor bazen yani koyu olması gebelik var anlamına gelmio adetin gecikmesini bekleyin ve gecikirse tekrar yapın🌸🌸

X