Gebelik testi

Derin11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2023
76
16
28
Kızlar testine bakar mısınız çok çok silik görüyorum başka gören var mı

Eklentiler

• IMG_20230430_131954.jpg
    IMG_20230430_131954.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20230430_192706_956.webp
    83,9 KB · Görüntüleme: 38
Canım bende çok silik gördüm ama yarın tekrarlamanda fayda var en iyisi de kan testi yaptır net sonuç alırsın

Canım bende çok silik gördüm ama yarın tekrarlamanda fayda var en iyisi de kan testi yaptır net sonuç alırsın
Ya adetime 1 hafta var daha yaptırmak istemiyorum ama gün gün testi tekrarlarım. Erken yapmamın sebebi de sarı ve turuncuya yakın katı bir akıntı geldi yerleşme olabilir mi diye düşünüp yaptım. Çıkacağından pek de umudum yoktu açıkçası. Sen de gördüysen inşallah vardır ya ben acaba görmek istediğim için mi görüyorum diye düşünüyorum çünkü

IMG_20230501_091813.jpg

Canım benim testime de bakar mısın hayalet çizgi var gibi ben mi öyle görüyorum bilmiyorum bende de sürekli akıntı geliyo beyaz beyaz kasıklarıma ve belime ağrı giriyo arada baş dönmem oluyo 19 gündür adet olmadım pcos hastasıyım geç döllenme olabilir mi acaba ? Böyle bişey yaşayıp hamile kalan varsa bizimle paylaşırsa mutlu oluruz

Eki Görüntüle 3240839
Canım benim testime de bakar mısın hayalet çizgi var gibi ben mi öyle görüyorum bilmiyorum bende de sürekli akıntı geliyo beyaz beyaz kasıklarıma ve belime ağrı giriyo arada baş dönmem oluyo 19 gündür adet olmadım pcos hastasıyım geç döllenme olabilir mi acaba ? Böyle bişey yaşayıp hamile kalan varsa bizimle paylaşırsa mutlu oluruz
Çok net görüyorum ben gecikme varsa bence hemen kan ver inşallah vardır. Çizgi pembemsi değil ama burada bu şekilde hamile olduğunu öğrenen de çok oldu benim arkadaşım bundan da silik ti betası 26 çıkmıştı pcos varsa geç döllenme olabilir bence. Benim bugün de çıkmadı ışıkla bakınca gördüğüm beyaz bir çizgi oluyor sadece bana da dua et 🙏inşallah ikimiz de hamileyizdir 🙏🙏

Ay canım inşallah Allah'ım her isteyene nasip etsin inşallah hamileyizdir🌸 eğer hamileysem burada güncellerim 2 gün sonra bir daha test yapıcam sonra kan vermeye giderim

Ay canım inşallah Allah'ım her isteyene nasip etsin inşallah hamileyizdir🌸 eğer hamileysem burada güncellerim 2 gün sonra bir daha test yapıcam sonra kan vermeye giderim
Güzel haberi bekliyorum benim daha çok var ama olur da çıkarsa ben de yazarım inşallah nasip olur 🙏🙏🌸

X