Gebelik testi yaptim cift cizgi

sevgidolubiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
31
13
25
Kızlar adetim 4 gün gecikti test yaptım ikiside çift çizgi çıktı hamilemiyim muayene olsam çıkarmı

Eklentiler

• 1000079073.jpg
    1000079073.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaslar merhaba ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay 4 gün geciktim ve test yaptım pozitif çıktı hamile miyim
Ha birde şunu tavsiye ederim çift çizgi görmeen tabiki çok güzel ama sana tavsiyem bebeğin kalp atışını duymadan belli bir süre geçmeden erken sevinme çünkü aşırı üzücü oluyor . Kanamaya rağmen umutlu olmak bile üzüyor beni. İnşallah hayırlı haberlerini duyarım ♥️ rabbim isteyen herkese versin inşallah

Belirtileriniz nelerdi peki
Adetim 4 gün gecti düzenli adet gören birisiyim mide bulantisi vs geçirmedim şişkinlik vardı adetten sonra test yapmak istedim 2 tane aldım 1 tanesini denedim pozitif çıktı inanamadım diğerini de denedim oda öyle çıktı sonra doktora göründüm kan verdim 3 haftalik hamilesin dedi

Adetim 4 gün gecti düzenli adet gören birisiyim mide bulantisi vs geçirmedim şişkinlik vardı adetten sonra test yapmak istedim 2 tane aldım 1 tanesini denedim pozitif çıktı inanamadım diğerini de denedim oda öyle çıktı sonra doktora göründüm kan verdim 3 haftalik hamilesin dedi
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏🙏 umarım bana da isteyen herkese de nasip olur

Ha birde şunu tavsiye ederim çift çizgi görmeen tabiki çok güzel ama sana tavsiyem bebeğin kalp atışını duymadan belli bir süre geçmeden erken sevinme çünkü aşırı üzücü oluyor . Kanamaya rağmen umutlu olmak bile üzüyor beni. İnşallah hayırlı haberlerini duyarım ♥️ rabbim isteyen herkese versin inşallah
Arkadasim emin misin kimyasal olduguna? Doktora gittin mi? Her kanama kimyasal degildir
Hatta dis gebelik bile olabiliyor nasilsa kanamam var regl oldum diye dusunme tehlikeli durumlar bunlar
Hem belki gebesin ve hapla fitille kanama duracaktir hemen koş acile

X