GEBELİK TESTİ YAPANLAR DİKKAT!!!

goztepe izmir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
4
0
38
Merhabalar daha önce burada birinden de duymuştum bugün tekrarlamak istiyorum. İdrarınızı bir kaba yaptıktan sonra mutlaka birkaç dakika bekleyin o ilk sıcaklığı geçsin. Ben aynı idrarla tazeyken negatif beklemiş haliyle silik pozitif sonuç aldım. Şu an hala net değil hamile olup olmadığım birkaç gün içinde buradan paylaşacağım.

bhcg zaten bekledikçe yükselen bir hormondur. ama yani öyle düsündüğünüz kadar büyük bir fark yapmıyor yine de. gebeyseniz emin olun sıcak veya soğuk idrar, kendini belli eder.

Şu an adetime 4 gün kaldı öğlen predictor test yaptım 2..çizgininsı gereken yerde şeffaf çizgi belirdi ama pembeli olmadığı için hiç ümitlenmedim. Fotoğrafta gözükmediği için koymuyorum. Daha önceki hamileliğimde 5 gün kala predictor de çok açık renk de olsa çıkmıştı. Haşa ümidim var tabi taaki adet olana kadar:)

Şu an adetime 4 gün kaldı öğlen predictor test yaptım 2..çizgininsı gereken yerde şeffaf çizgi belirdi ama pembeli olmadığı için hiç ümitlenmedim. Fotoğrafta gözükmediği için koymuyorum. Daha önceki hamileliğimde 5 gün kala predictor de çok açık renk de olsa çıkmıştı. Haşa ümidim var tabi taaki adet olana kadar:)
Bende yaptım ama yanlış çıkabiliyor

IMG_6429.jpeg

Ben böyle yaptım ama bu şeffaf olduğu için doğru değilmiş sizinkini bilemem tabi betahcg yaptım bu testin üstüne negatif çıktı

Ben böyle yaptım ama bu şeffaf olduğu için doğru değilmiş sizinkini bilemem tabi betahcg yaptım bu testin üstüne negatif çıktı
Nasıl olur baya da pembe çıkmış aslında gerçekten ilginç bir durum. Ben testlere güvenimi kaybetmek üzereyim zaten en ucuzundan en pahalısı hepsi yanlış sonuç gösteriyor kaç defa kendim şahit oldum .

Nasıl olur baya da pembe çıkmış aslında gerçekten ilginç bir durum. Ben testlere güvenimi kaybetmek üzereyim zaten en ucuzundan en pahalısı hepsi yanlış sonuç gösteriyor kaç defa kendim şahit oldum .
Aynen bende güvenmiyorum bunun üzerine hatta 2 hastanede betahcg verdim negatif çıktı ben bu testi görünce eşime falan süprizi yapmıştım düşünün ama bundan sonra inanmicam testlere en mantıklısı kan vermek adet gecikmesi yaşayınca

X