gebelik testi sonucum???

bide doktor bi kitle var dedi rahminde korkuttu beni bilgisi olan varmı miyom felanmı

buket20 hayırlı olsun..ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...
ne zaman kan testini yaptırdın ve kaç gün sonra doktora gittin bilmiyorum ama biz tüp bebekçiler a dan z ye bu süreçleri iyi biliyoruz....

öncelikle kan testin yani bthcg (hamilelik) testinin sonucu,değeri kaç?
ve doktor bunu gördüyse ve değer belli bi sınırın üzerinde ise zaten hamilesin...
doktor bebeği göremez.çünkü ultrasonda gözükmez...anladığım kadarıyla dün gitmişsin doktora..yeni aldı isen test sonucunu bebeğin rahminde gömülü bi durumda şu an..o yüzden kitle gibi gözükür ve elinde kan değerin varsa zaten doktor hamilesin der ve gerekli açıklamaları yapar..

test sonucundan yaklasık 15 gün sonra kese gözükür ve keseden sonra yaklaşık 15 gün sonrada bebeğin kalp atışını duyarsın...kısacası kalp ve bebeği görmen 1 ay civarı...
sana bunu doktorun bu şekilde izah etmedi ise bence o doktoru değiştir...bence sende araştırma yap...bilinçli olma adına..kendine ve bebeğine dikkat et..hayırlı ve sağlıklı hamilelikler dilerim sana

haklısın canım doktor çok öenmeli ancak moralimi bozdu hamilesin dedi ama sağlıklı diyemeyiz dedi ,saçmaldı durdu bidaha gitmeyecem ona çift rahim var dedi sonra alttan baktı yokmuş dedi

cnm bende hamile olduğumda seninki gibiydi sonucum hamilesin tebrikler allah bizlrde nasip etsin yrn kan tahlılı yaptır mutlaka

sağol canım darısı tüm isteyenlere artk kafama takmayacam bişey bol keseden sallıyo çoğu doktor

tatlım bebeğin hayırlasıyla sağlıkla gelsin inşallah
ben test yaptığımda adetime seninki gibi bikaç günüm vardı ama seninkinden daha silik çıkmıştı
7. haftada gördüm kalp atışlarını ondan önce gittiğimde hamilesin ama kese şuan görünmüyor sadece rahmin kalınlaşmış dedi
bencede o doktora birdaha gitme
sen istanbuldamıydın?

Son düzenleme:
sakin olmak lazım demi benim kardeşimin sağlam çocuğuna bu çocuk özürlü olablilr demişlerdi

sağol canım doktor 4 kadından birinde vardır dedi korkma dedi ama ben genede tedirgin oldum

tebrıkler canım hamıssın ayy ne quzel yenı evlıymıssın hemencıkde hamıs kalmıssın darısı benım basımayuce rabbım butun evlat ısteyenlerın kucaklarını bos bırakmasın amınnnn en kısa zamanda bende bole bı topık acarım ıns :KK43::KK43::KK43::KK43:

tebrıkler canım hamıssın ayy ne quzel yenı evlıymıssın hemencıkde hamıs kalmıssın darısı benım basımayuce rabbım butun evlat ısteyenlerın kucaklarını bos bırakmasın amınnnn en kısa zamanda bende bole bı topık acarım ıns :KK43::KK43::KK43::KK43:

insallah yaa bize de nasip olur insallah...

X