Gebelik testi sonucu

Hmyrasntrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
21
3
29
Kanda gebelik testi yaptırdım kan sayımında 351 yazıyor sizce negatif mi pozitif mi yardımcı olabilir misiniz

Çok güzel birşey Allah isteyen herkese versin ama karışık duygular içindeyim iki tane daha evladım var kayınvalidem istemicek supriz oldu ne yapacam bilmiyorum

Çok güzel birşey Allah isteyen herkese versin ama karışık duygular içindeyim iki tane daha evladım var kayınvalidem istemicek supriz oldu ne yapacam bilmiyorum
Allah rızası için şöyle demeyin kayinvalidem istemicek ne demek ya.allah verdi onami soracakti.burda yüzlerce kadin var hamile kalmak için calmadigi kapı kalmadı her ay negatif görmekten yorulduk lütfen.iki tane çocuğunuz var istemiyorsaniz keşke korunsaydiniz ozaman.

Ben istemiyorum demedim ki zaten ikinci çocuğumda biliyorum sukretmeyi ben çok mutluyum zaten olur mu öyle şey eşimde hep istiyordu birtane daha olsun durumu yanlış anladınız galiba ben rabbim vermiş canım o benim her türlü bakarım

Dediğiniz gibi Allah verdi bakacak olan benim zaten her türlü bakarım rabbimin hediyesi onun çenesi beni mahvediyor

Tmm istiyorsanız sorun yok ama kayınvalideye laf düşmez omu bakacak omu doyurcak.siz eşinizle mutlu olduysaniz rabbim saglicakla kucaginiza almayı nasip etsin

Tmm istiyorsanız sorun yok ama kayınvalideye laf düşmez omu bakacak omu doyurcak.siz eşinizle mutlu olduysaniz rabbim saglicakla kucaginiza almayı nasip etsin
Demek istedim o zaten ben çalışıyorum beraber yaşıyoruz çocuklarıma bakıyor ikinci çocuğumda oda kan kusturdu istemesinden değil yanlış anlaşılmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…