gebelik testi silik çizgi

fizyoterapist1996

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2023
28
10
28
iyi günler hanımlar şimdi aklımı kurcalayan bir konuyu size danışacağım ben normalde 30 günde bir adet görüyorum ortalama olarak. 29.günümde erken gebelik testi yaptım fotoğraftaki gibi silik çizgi çıktı belli belirsiz.daha sonra ertesi gün tekrar yaptım bu sefer negatif çıktı.sizce hamile olabilir miyim veya ilk test hatalı mıydı veya kimyasal gebelik olabilir mi bi fikriniz var mı?bugün 31. günüm henüz adet olmadım arada bir sancılarım oluyor.birde baş dönmesi yaşadım.

Eklentiler

• IMG_6932.jpeg
    83,8 KB · Görüntüleme: 504
bence bir tane daha erken gebelik tesi yapın. farklı marka olsun ama. bana var gibi geldi. şu silik çizginin daha azını bile görsem hemen kan vermeye koşardım :)

bence bir tane daha erken gebelik tesi yapın. farklı marka olsun ama. bana var gibi geldi. şu silik çizginin daha azını bile görsem hemen kan vermeye koşardım :)
valla bende heyecanlandım ama ertesi gün negatif olunca moralim bozuldu bide karnım ağrımaya başlayınca olcam heralde dedim insan umutlanınca da üzülüyor sonra işte

Olabilirsin, doktora gidebilir ya da sadece kan testi verip sonucu öğrenebilirsin. Test de bozuk olabilir ama bu belirsizlik yerine uzmana gitmek en iyisi

Kızlar adetime 5 gün var bu sabah yaptım işaretlediğim belli belirsiz bi çizgi var görebilen var mı yanılıyor muyum

Eklentiler

• IMG_1154.jpeg
    76,8 KB · Görüntüleme: 451
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…