GEBELİK TESTİ SİLİK ÇİZGİ

Bence de var hayırlısı olsun inşallah sabah tekrar yapın ilk idrar ile koyulaşma var ise kan verin bence inşallah güzel haber alırsınız
Biliyorum sabah yapılması gerek ama elimde yoktu alamadım sıvı tuketmedikten sonra yapabilirim diye Biliyorum bugün adet günüm alıp yapicam inşallah olur bende çok istiyorum

Ya bende dediğiniz şikayetler üzerinden gittim ki zaten belirtilerim var ama ısrarla almadılar tartışma yaptım hatta burda bütün bayanlar veriyoruz diyor dün 184 e şikayet ettim o doktoru ve hastaneyi o konuda üzgünüm ama bi yandan mutluyum adet gunumdeyim ya belli olur diye düşündüm

Ozman siz pazartesiyi bekleyin dedıgınız gbi zaten varsa adet olmazsınız kendinizi bosa sitrese sokmayın hakkınızda hayırlısı olsun inşAllah bu arada yarın benımde adet günüm bakalım neler olacak

Ay canım bnde 3 ay once kürtaj oldm boş gebelik dendi. Çok şükür yeniden hamile kaldım. İnşallah sağlıkla gelirler. Temmuz anneleri topiginde buluşuruz

Ay canım bnde 3 ay once kürtaj oldm boş gebelik dendi. Çok şükür yeniden hamile kaldım. İnşallah sağlıkla gelirler. Temmuz anneleri topiginde buluşuruz
Olur burdan haberleselim kesyi görüp ve kalp atısını duydugumuzda hersey daha güzel olacak inşAllah

Benim ilk degerim cok düşüktü ben kum döküyorum ve idrar yolunda az enfeksiyon var idrar yaparken canım cok yanıyor sırf bisi vardr diye ilac içmedim oyuzden normalde iki günde bir kan verilir bthcg de ama ben 3 gün üst üste verdm kimyasalsa belli olsunda degerim düşerse ilaca baslayayım diye 1 gün 8 2 gün 25 3 gün 44 cıktı napcam bilmiyorum

Canım son durumun nedir
Maalesef şimdi geldi testlerim de bunlardı bunu anlayamadım pozitif çıkıp nasıl adet görürürüm böyle bi durum yaşayan yoktur heralde..

Eklentiler

• 16352354346827486413033506022548.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 104
  • 16352354820672118520428398803629.jpg
    148,7 KB · Görüntüleme: 95
Gebelik var mı sizce

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-29-23-37-05-58.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 113
  • Screenshot_2021-10-29-23-36-45-45.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 110
Gebelik var mı sizce
Arkadaşım bir sürü herkesin açtı konu da soruyon hangi konuya girip baksam sen yazmışsın testini atmışsın söylüyorlar sana yok dediler iki gün skrna tekrarla dediler hala usanmadan atıyon.
Anliyom hamilelik için cabaliyon ama derdini de anlıyorum umut diyon ama yeter yani 200 tane konu varsa hepsine giriyom sen varsın

Sizi
Sizi ne alakadar ediyor istediğin yere atarım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…