Gebelik testi silik çizgi çıktı hamile miyim !!?

ignorance

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2014
3
4
34
Merhaba arkadaşlar sitenizde yeniyim ve sürekli takip ediyorum ilgili konulardan fikir edinmeye çalışıyorum.Bana da yardımcı olursanız tecrübelerinizle, sevinirim.Adetim 23 gün gecikti son adet dönemimin başlangıcı 26 temmuz. 26 ağustosta tekrar adet görmem gerekirken hala olmadım ve çok düzenli genelde.ilk kez başıma böyle bir şey geliyor Eşimle çocuk düşünüyoruz ama ben kendimi anne adaylığına hazır hissetmiyorum biraz da korkuyorum açıkcası. Eşimle korunmayı 23 agustosta bıraktım yani adet olmam gereken dönemden 3 gün önce.10 gün geçince kan ve idrar testi yaptirdim. Ama sonuç negatif. Bügün 23.gün ve hala adet görmüyorum dün ve bügün sabah tekrar idrar testi yaptım bu sefer çift çizgi çıktı ama ikinci çizgi silik pembe. Geç döllenme olabilir mi sizce ya da dış gebelik? Gerçekten strese girdim doktora gitmeyi düşünüyorum. İnşallah hayal kırıklığı yaşamam...

Canim benimkide silik çizgiydi 9.günde yapmistim yüksek ihtimal gebesin

Ama 10 günlükken kan testi yaptirdigimda negatif cikmisti benim kafami karistiran da o
canım geç döllenme büyük bi ihtimal zaten adetin 10. gün geçtikten sonra net belli eğer çift çizgi varsa kan testini tekrarla derim ben

canım geç döllenme büyük bi ihtimal zaten adetin 10. gün geçtikten sonra net belli eğer çift çizgi varsa kan testini tekrarla derim ben
Canım 5 haftalık hamileymişim daha yeni belli oldu kan testinde ama yine de çok geç belli oldu.inşallah darısı anne olmak isteyen tüm adaylara

Canım 5 haftalık hamileymişim daha yeni belli oldu kan testinde ama yine de çok geç belli oldu.inşallah darısı anne olmak isteyen tüm adaylara
İnşallah canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende 2. için çabalıyorum 7 ay oldu hayırlısı bakalım inşallah bu sefer olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…