Gebelik testi pozitif kan testi negatif

snkk

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2023
480
356
merhaba. Geçen ayın 8 inde adet olmuştum ve her ay 1 hafta erken oluyorum yani bu ayın 1 inde adet olmam gerekiyordu olmadım 9 gün geçti . Bugün aç karnına idrar testi yaptım pozitif çıktı hemen sağlıkocağına gittim kan verdim kanı devlet hastanesine laboratuvara götür dediler götürdüm ve sonuç negatif çıktı. Sağlık ocağı 3 gün sonra yine gel kan alalım dedi. Böyle olan var mı benim gibi testte pozitif olup da kanda negatif çıkan aklım karıştı neden böyle olur ki okadar da heycanlanmıştım ki

Testini atar mısın canım merak ettim

Kesin test yanlış ya boşuna umutlanmayayım
Valla inşallah değildir.
Ben silik çizgi görünce umutlanıp kan verince hayal kırıklığı yaşıyordum seninki bariz pozitif ve kanda negatif büyük hayal kırıklığı.
Belki 3 gün sonra yükselir bisy olur inşallah test yanlış değildir

Ya nasıl olur ki böyle anlamadım çok da istiyorum moralim bozuldu kanda çıkmayınca
testinde belli zaten hamişsin morelini bozma bendede cikmadi hatta olur olmaz ilaclarda icdim hamis diyilim diye ama adet olmadim diye morelim dahada bozuldu sonra her gun test yapdim bigun sabah neqativ gece yapdim pozitiv doktora gitdim ohoo 7 haftalik

İnşallah inşallah çok sağol

Ay inşallah benimkide böyle olur çok dua ediyorum Allahın izniyle olur inşallah pkosluyum bi de oyuzden ihtimal vermıyordum sevinçten ağladım sabah görünce dediğin gibi olur inşallah olursa haber edeceğim

Ay inşallah benimkide böyle olur çok dua ediyorum Allahın izniyle olur inşallah pkosluyum bi de oyuzden ihtimal vermıyordum sevinçten ağladım sabah görünce dediğin gibi olur inşallah olursa haber edeceğim
4 gozle bekliyorum insallah rabbim gonlune gore versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…