Gebelik testi hayali çizgi

Lola8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
17
0
30
Arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz.Cocuk düşündüğümüz için iki ay önce doğum kontrol hapını bıraktım,doktor adetin düzensiz olabilir dedi,iki aydır adet olmuyorum,defalarc test yaptım evde net negatif çıktı,ama doktorum adet söktürücü vermeden illa HCG baktı.adet söktürücü düşük yapabilir dedi.beta hcg 0.436 çıktı gebelik yok dedi ilacı verdi.İcime kuşku düştü başka doktora danistim kullan ilacı dedi.Ama gebelik düşündüğüm için ilk gebelik testi yaptığında 0.1 çıkmıştı ve negatifler hep öyle çıkar diye biliyorum.Neyse iki doktor onaylayinca içtim ilacı,ilaç biteli iki gün oldu hala adet olmadım,bu bugün yaptığım kaset test gün içinde yaptım ilk defa hayalet gibi çizgi gördüm,sizce pranoya mi yaptım adet olmamak çok canımı sıktı

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-24-21-09-00-947_com.miui.gallery.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 407
Bu test markası herkeste yalancı pozitif çıkartıyor artimed mi markası?

Söktürücü kullandıktan sonra 1 hafta içinde adet geliyor. Bir kaç güne gelecektir

İnşallah ya çok şişkin ve rahatsız hissediyorum,ve sürekli sağ kasığımda ağrı hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…