GEBELİK TESTİ HAYALİ ÇİZGİ Mİ VAR?

eda_bulut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2024
49
-1
26
Merhaba kızlar adetim yaklaşık 2 hafta gecikti bu ay ben çok fazla ağrı kesici kullandım diş ağrısı yüzünden antibiyotik kullanım acaba oda gecikme yaparmı bilmiyorum. Gecikme yaşadığım için test aldım bide siz bakar mısınız yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Eklentiler

• 1000017515.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 76
  • 1000017525.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 68
Kaç dk içinde çıktı çizgi? Bence kan verin direkt içiniz rahat etsin.

Canım idrarı damlattıktan 1 dk içinde hayali çizgi belirmeye başladı. Kan vermek için kadın doğum hastanesi aciline mi müracat etmem gerekiyor
Bilmiyorum acilde yapıyorlarmı normal devlet hastanesinde yapmamışlardı bana özellerin acilinde yaptırabilirsin ama. Veya pazartesini bekleyip sağlık ocağında verebilirsin. Teste göre bence vardır benm de silik çıktı en başta hem erken gebelik testinde hemde böyle kaset testte. İstersen bi de erken gebelik testiyle sabah idrarla yap

Sabah ilk idrar ile demi?

Silik çizgi gibi değil de dağınık bi renk var gibi görünüyo 2 hafta gecikmeyle daha net bi çizgi olurdu bence testi tekrarla ya da kan ver en garantisi

Silik çizgi gibi değil de dağınık bi renk var gibi görünüyo 2 hafta gecikmeyle daha net bi çizgi olurdu bence testi tekrarla ya da kan ver en garantisi
Bilmiyorum ki yarın sabah erken gebelik testi ile bakıcam tekrar bu aldığım test biraz dandik bir marka ürünü yani bide erken test alayım bakayım yazarım sonucu olmadı dediğin gibi kan vericem

Evet canım ya çok benziyorlar naptınnsen kan verdinnmi veya test yaptın mı?

Her bünye bir değil Fakat ben haftalarca damar yolundan antibiyotik ve ağız yolundan aldım gecikme yapmadı testi anlayamadım ben malesef umarım vardır

Evet canım ya çok benziyorlar naptınnsen kan verdinnmi veya test yaptın mı?
Yok canım ya regl oldum Stresten gecikmiş dedi doktor 2 haftayı aştı gecikmesi bende gebelik den şüphe ettim zaten bu ay baya tuhaf gördüm kanama bile olmadı geçti gitti :) herşeyin hayırlısı

Yok canım ya regl oldum Stresten gecikmiş dedi doktor 2 haftayı aştı gecikmesi bende gebelik den şüphe ettim zaten bu ay baya tuhaf gördüm kanama bile olmadı geçti gitti :) herşeyin hayırlısı
Hayırlısı inşallah sağlıklı bi gebeliğiniz olur en yakın zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…