Gebelik testi böyle pozitif sonuç verir mi ?

sosyopat17

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2021
53
5
25
İlişkiden 7 gün sonra yapılan idrarda gebelik testi doğru çıkar mı 8 gün önce bi ilişki yaşadım sevgilim vajinamın üzerine boşaldı spermlerin akıp gitmesinden korkuyorum normalde 1 temmuz da regl olmam gerekiyodu tarih 7 temmuz hala regl olmadım ama pms dönemi belirtilerim var kasıklarda ağrı beyaz akıntı meme hassasiyeti gibi regl oldum zannediyorum gidiyorum tuvalete bakıyorum sadece akıntı herneyse. Dün test yaptım 5 gün geciktiğim için test negatif çıktı sizce güvenelirmiyim buarada erken gebelik testi alıp yaptım

Çıkmaz en azından 10-12 gün geçmeli
Sizce bu saydığım belirtiler regl belirtileri mi birlikteliğin üzerinden 8 gün geçti daha hamilelik belirtisi olsa bu kadar erken sonuç verir mi çünkü bazı sitelere baktım gebelikle regl belirtileri nerdeyse ayırt edilmeyecek kadar benzermiş

Sizce bu saydığım belirtiler regl belirtileri mi birlikteliğin üzerinden 8 gün geçti daha hamilelik belirtisi olsa bu kadar erken sonuç verir mi çünkü bazı sitelere baktım gebelikle regl belirtileri nerdeyse ayırt edilmeyecek kadar benzermiş
Bide reglim gecikti o yüzden belki doğruşuk payı vardır yarın kan testi yaptırmayı düşünüyorum çok stresliyim inanılmaz derecede belkide ondan olamıyorum

Evet adet belirtileriyle neredeyse aynı gebelik belirtileri. Kanda da sonuç vermeyebilir, adetten 1 gün önce ilişki yaşansa ve adet 1 gün gecikse yine sonuç vermeli sizin mantığınıza göre adet gecikti diye :)) yine de verin içiniz rahat etsln tabii

Evet adet belirtileriyle neredeyse aynı gebelik belirtileri. Kanda da sonuç vermeyebilir, adetten 1 gün önce ilişki yaşansa ve adet 1 gün gecikse yine sonuç vermeli sizin mantığınıza göre adet gecikti diye :)) yine de verin içiniz rahat etsln tabii
Öyle bişey söylemedim yalnız ben zaten çok korkuyorum derdime birnevi buralarda çözüm arıyorum kürtajdan da çok korkuyorum çok kötüyüm stresliyim belkide hayatımın son günleridir okadar diyorum size

Öyle bişey söylemedim yalnız ben zaten çok korkuyorum derdime birnevi buralarda çözüm arıyorum kürtajdan da çok korkuyorum çok kötüyüm stresliyim belkide hayatımın son günleridir okadar diyorum size
Sanmıyorum ben, sperm akacak da girecek de oradan bi ton yüzecek de. Stresten gecikiyorsunuz bence

O zaman neden vajinanızın üstüne boşalmasına izin verdiniz?
Kimse benden izin almadı yavşak sormadan yaptı benide terketti çok zor durumdayım ne aileme bişey anlatabiliyorum ne başka birine gerçekten çok kötü durumdayım her adet olmadığım gün daha da kötü oluyorum

Kimse benden izin almadı yavşak sormadan yaptı benide terketti çok zor durumdayım ne aileme bişey anlatabiliyorum ne başka birine gerçekten çok kötü durumdayım her adet olmadığım gün daha da kötü oluyorum
Sakin ol kaç günde bir adet oluyorsun yumjrtalama gününü saptarsak ıhtımali bulablrız adetin ilk gününden itibaren kaçıncı gün oldu o ilişki

Çok teşekkür ederim ya çok zor bi durum yaşıyorum allah düşmanımın bile başına vermesin bide üzerine terkedildim ama o koymuyo bile şuan gebelik korkusundan
Hayat dersi olsun 🥺 kimse bilerek isteyerek bu duruma düşmez. Bundan dersler çıkarman gerekir. Kimseye gerçekten bu denli bu kdr güvenmemelisin yaşın kaç bilmiyorum ama gençlik hataları ilerde seni çok üzer

X