Gebelik testı bakarmısınız

Mym5134

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
80
8
28
Merhaba hanımlar arkadasım 1 senelık evlı dun adetı 4 gün gecıkmış test yapmıs ikıncı cızık bellı belirsız dıyor var bende yok goremedım dıyemedım testın arasından bırsaat geçmış cok ümitlenmış uygun bi dille testler bazen yanılta bılıyor ya var ya yok dedim gercekten hamilelik varmı bakarmısınız

Eklentiler

• 1000039335.jpg
    1000039335.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 41
Merhabalar
Ben fotoğrafta ikinci cizgiyi göremedim
Ama bazıları çok aşırı belli olmayanları bile görüyor
Belki gören çıkar 🤷🏻‍♀️

Sanki çok hafif gölge var gibi geldi bana da bence 1-2 gün sonra tekrarlasın testi. Allah gönlüne göre versin inşallah :KK200:

Hafif silik var gibi ama bu marka test çok geç pozitif verebiliyor başka marka testle tekrarlamasını öneririm

Hafif silik var gibi ama bu marka test çok geç pozitif verebiliyor başka marka testle tekrarlamasını öneririm
Kuruma çizgisine de benziyor ama o yüzden pozitif denemez 3 saat bekletilmiş idrarla ve başka marka testle tekrarlasın lütfen, hem hemen ümidini kaybetmesin geç döllenme de olabilir

Fotoğrafı yaklaştırınca sanki hafif silik bir çizgi var gibi. Ama bu testten yola çıkarak kesin bir şey düşünmek zor tabi. Tekrar test yapsın. Umarım hamiledir ❤️

Kızlar benim teslime de bakabilir misiniz? Bence negatif kendimi boşa umutlandırıyor ama idrar fazla koymuşum galiba ya da test bozuk böyle aktı. 😞 bir yanımda diyor ki çizgi vardı da o mu aktı acaba

Eklentiler

• IMG_6340.jpeg
    IMG_6340.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 14
X