Gebelik testi acil

alzcbk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
26
21
26
Kızlar sizce hamile miyim çok silik çünkü dünkü test yarım saat sonra silik çizgi oldu bunu bugün yaptım hemen böyle oldu sizce?

Eklentiler

• IMG_2694.jpeg
    IMG_2694.jpeg
    133,3 KB · Görüntüleme: 51
Adetime 5 gün varken çıktı bir yanlışlık yoktur dimi erken gebelik testi çünkü

Adetime 5 gün varken çıktı bir yanlışlık yoktur dimi erken gebelik testi çünkü
İçine sinmiyor ise bekle döllenmenin zamanına göre değişir, benimki beş gün geçti silik çıktı ama doğru idi :) test ver kanda belli olur orda da süreyi beklerler değişime bakarlar

Teste göre var umarım gebesinizdir kan verin inşallah çıkar belirtiletiniz neler aceba herşey gönlünüzce olsun inşallah
Hiç bir belirtim yok aslında gerçekten biraz yorgun gibiyim son günlerdir ve çalışıyorum sabahları kalkamıyorum resmen yataktan dün ilk testi yaptım sonradan çift oldu ama silik bugün yeniledim çift oldu biraz daha belli ama yine silik hayırlısı inşallah

Hiç bir belirtim yok aslında gerçekten biraz yorgun gibiyim son günlerdir ve çalışıyorum sabahları kalkamıyorum resmen yataktan dün ilk testi yaptım sonradan çift oldu ama silik bugün yeniledim çift oldu biraz daha belli ama yine silik hayırlısı inşallah
Anladım umarım herşey gönlünüzce olsun Rabbim büyük içinizi ferah tutun bende yarın test yapcam aşılama yaptırdım yarın 10.gün olcak inşallah tutmuştur hayırlısı ile bende 5 yıllık mucizeme kavuşurum inşallah 🙏🏻

Anladım umarım herşey gönlünüzce olsun Rabbim büyük içinizi ferah tutun bende yarın test yapcam aşılama yaptırdım yarın 10.gün olcak inşallah tutmuştur hayırlısı ile bende 5 yıllık mucizeme kavuşurum inşallah 🙏🏻
İnşallah senin içinde dua edicem Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

X