Gebelik şüphem var kızlar

cileklisakiz7

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
79
41
Merhaba kızlar öncelikle bu soruyu çok tedirgin yazıyorum yaklaşık 8 hafta önce bir cinsel birlikteliğim oldu. Şüphem olduğu için iki hafta sonrasında kan testi verdim 2.32 çıktı az önce de beş tane gebelik testi yaptım negatif ama tekrar kan testi vermeli miyim emin olmak için

8 hafta önce diyorsunuz, arada regli olmadınız mı? 8 hafta 2 ay yapar. Bu durumda idrar testinde çıkar zaten

8 hafta önceki ilişki ? Kan testi + 5 tane idrar testi ve daha emin değilsiniz bunu bi inandırın kendinize
8 hafta geçmiş arkadaşım

İnan öyle şeyler görüyorum ki, onlarca test yapıp hepsi negatif çıkan ve hamile olan bile duydum her şey olabiliyor
Değilsiniz rahat olun. O gördükleriniz başka,siz başkasınız. 8 hafta önceki ilişkiden umut yok sıkıntı yapmayın. 5 testin 5 i de hatalı olamaz. Kaldı ki kan bile vermişsiniz daha ne olsun

2 ay sonra kanın 2çıkmasıyla gebelik mümkün mü sizce ????????? biraz araştırırsanız imkansız bişey oldugunu anlarsınız. negatif illa sıfır değildir. 4bile çıksa negatif bu :))) 1 2hafta deseniz neyse dicem 8hafta nedir yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…