Gebelik Sonrası Regl Düzeni

mirrorwoman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
989
0
Merhaba,
gebelik sonrası ilg regl olduktan sonra diğer regl dönemleri sorunsuz devam ediyormu ?ben gebelik sonrası ilg reglimi geçen ay oldum ve bir ay geçti yeniden regl olmadım.korunuyorumda.Normalmi?
tedirgin oluyorum.aranızda gebelik sonrası regl dönemi düzensiz olanlar varmı acaba?
Paylaşımlarınız için tesekkür ederim.

canım çok düzenli olmuyor. benim doğum sonrası ilk reglden sonra 2.si 1.5 ay sonra oldu. sonra da aşağı yukarı ayda bir oldum. şu an bebişim 6 aylık. bi de spiral taktırdım ben ve çok uzun oluyor kanamalarım

Ararat cımmerhaba,
bende ikincisini oldumşükürler olsun.ilk reglimgeçen aydı ikinci olmayınca korktum ama oldu biraz gecikmelide olsa.benim sütüm 6 ay korudu beni.bebişim 8 aylık oldu şimdi.ama tabi işe başladığımiçin emzirme azaldı ve regl olmaya başladım bende.sütümde gittikçe azalıyor.

Ben doğumdan sonra bebeğim 55 günlük olduğunda regl olmaya başladım ve her ay düzenli adet gördüm emzirme dönemin devam ettiği sürece regl olmaman doğal ben de emziriyordum bebeğimi ama ben regl gördüm bu kişiden kişiye değişiyor endişelenmene gerek yok bence.

selam arkadaaşlar allah anneli babalı büyütsün çocuklarınızı hayırlı olsun ben birşey sorucam kaç haftalıkken dogum yaptınız 37 mi 38 mi 40 mı genelde 38 haftalıkken dogum gerçekleşiyormuşda merak ettim yazarsanız sevinirim

ben 40. haftada yaptım.40 hafta 1 gunluktu doğum yaptıgımda.. 3.ayıma gırdım hala adet olmadım bu arada...

canım ALLAH hayırlı evlat olmasını nasip etsin 38 haftalıkken dogum yaptın bebek gelişikliyliymiydiki 38 haftalıkken dogum yaptın

canım ALLAH hayırlı evlat olmasını nasip etsin 38 haftalıkken dogum yaptın bebek gelişikliyliymiydiki 38 haftalıkken dogum yaptın
sağol canım cümlemizininkini inşallah.
canım normalde 39 hafta için sezeryan randavumuz vardı zaten ama bir hafta önceden gece suyumun hepsi gelince apar topar doğuma aldılar bebeğim 4 kilo 100 gr doğdu.1 hafta daha bekleseydi 4,5 kg civarında doğacaktı muhtemelen.ama zaten 38 haftalıkta doğum yapan çok benim bildiğim.

ben kızımı sadece 1 ay emzirebildim.2 ay oldu doğum yapalı ama halla regl olmayanlardanım..bekliyorum yaniiiiiii

ben kızımı sadece 1 ay emzirebildim.2 ay oldu doğum yapalı ama halla regl olmayanlardanım..bekliyorum yaniiiiiii

canım muhtemelen birkaç hafta içinde olacaksın regl.eğer emziremeye devam edebilmiş olsaydın çok uzun süre olamayabilirdin.ben maalesef işe başladığım vede etkin emziremediğim için regl olmaya başladım.sütümde yavaş yavaş azaldı.ilk başta işe başladığımda 2 kere sağıyordum günde.sonra 1 kereye indi.şimdi sağacak sütüm gelmiyor ancak akşamları ne gelirse onu emiyor oğluşum.3 kere regloldum doğumdan sonra.en kötüsüde bu kadar uzun zamandır regl olmadığım için pedlere karşı çok hassaslaşmış olmam çok rahatsızım regl günlerimde.Kötü Kazen

selam arkadaşlar benim bir sorum olacak kız çocuklara dogum yapanlar kaçıncı haftada dogum yaptınız erkek çocoga dogum yapanlar kaçincı haftada dogum yaptınız duyduguma göre kız çocukları erken dünyaya geliyormuş

bende erkek bebekler önce geliyor diye duydum benim oğlum 38 haftalıkken geldi.

bence o doğru değil ben 39. haftada doğum yaptım oğlum oldu arkadaşımla aramızda dört gün vardı ama o benden 11 gün sonra doğum yaptı kızı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…