Aile Planlaması gebelik sonlandırma

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

aras_20

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
3
0
merhaba, geçtiğimiz hafta gebeliğimin 20. haftasında bebeğimizi almaları gerekti. Çok kötü 2 hafta geçirdim. İlk bebeğimdi, doğum için 3 gün beklemem gerekti, nasıl yapılacağını düşünmemiştim hiç, normal doğum görmemiştim, normal doğum oldu sonrasında kucağıma bebeğimi alamamak çok kötü, 3 gün boyunca bebeğimle birlikte bekledik, bir sure sonra karnımda hareket etmeyi bırakmıştı en son çok fazla ilaç ve damardan suni sancı verilerek gerçekleşebildi. hiç geçmeyecek gibi, forumda bunu yaşayan çok insan gördüm, ne yapmalıyım nasıl geçecek ya yeniden olursa diye çok korkuyorum hem ailemde hem çalıştığım yerde bir çok kişi hamile sürekli hamilelik ve bebek sohbeti içinde kalıyorum, biyolojik olarak hala izleri var karnım şiş vb. Sanki hiç geçmeyecek gibi durup durup ağlıyorum bazen iyi numarası yapıyorum kafam çok karışık. Profesyonel yardım almak işe yarar mı?

cok üzüldüm canım allah sabır versın...nedenı neymıs neden kaybetmıssın bebegını bırsey söyledılermı

Gecmiş olsun demek istiyorum ama biliyorumki gecmiyor bende 18 haftalık bebeğimi kaybettim 2 hafta oldu gozumde yas dinmedi benimde uzun zaman sonra gelen ilk bebegimdi malesef kavusamadan ayrildik bu acinin bi tarifi yok ama bunu yine bir bebekle atlatabiliriz o yuzden yine bebek dusunmek zorundayiz korkularla belki ama sonunda yuzumuz gulecek forumda 2. Bebegi saglkkli olan cok var sansimiz bol olsun🙏

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…