Gebelik öncesi vitamin takviyesi önerisi

Mavisaclikadin

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
4.123
5.386
Merhaba arkadaşlar, konu başlığından anlaşılacağı üzere gebelik öncesi kaliteli vitamin araştırıyorum. Prowomen promotil women maxijuno imprly gibi bir cok vitamin var. Siz neler kullanıyorsunuz? Su vitamini kullandim faydasını gördüm diyenler var mi acaba.

Eşim icinde sperm sayısını arttirmak için promen k aldım kendime ne alacagima karar veremedim. Ayni zamanda aktarda yaptirdigimiz bir macun ve balen for men diye bir takviye kullaniyor, ben şuan sadece folik asit kullaniyorum ama daha kapsamli bir vitamin almak istiyorum.
Hem kendiniz hem de esleriniz icin kullandiklarinizi yorum yapabilirseniz hepimiz icin faydali olur şimdiden cok teşekkürler

Bende aynı konuda araştırma yapıyorum doktora gittim bunun için combinol verdi içinde bütün vitaminler var gebe kalmanı kolaylaştırır dedi.Biraz internetten araştırdım polikistik over sendromunun tedavisinde kullanılıyormuş ama bende öyle bir sendrom yok kafam çok karıştı kullanıp kullanmamak konusunda.Tecrübeli anneler fikirlerinizi bekliyorum

Merhaba ben eğer bugün arkadaslar farkli bir yorum yapmazsa prowomen almayi düşünüyorum

Önerisi olan var mı arkadaşlar. Ben promotil woman başlayacağım önümüzdeki hafta adetten sonra

Eger maddi olarak sizi zorlamayacaksa kyani’nin takviyesi cok faydali. Hem dogal hem de sadece onu kullanmak tek basina yeterli oluyor

Dogal yolla gebe kaldim. İlk bebegimi 1. Trimester’de kaybettim. Kurtaj sonrasi 3 ay dinlen sonra takviyeye baslayalim dedi doktorum. (Yasimdan ve buyun myomdan dolayi profesor perinatolog idi doktorum). 4. Ay yine dogal yolla gebe kaldim.

Gebelik, emzirme boyunca Pregnacare’in uygun olanini kullandim, kullaniyorum. Doktorum sayet takviye baslatsaydi yine Pregnacare’in him&her Concepsrion’unu kullanacaktim. Dilerseniz inceleyin.

Allah gonlunuze gore versin.

Canım prowomen kullanabilirsin kullanan 2 kişi tanıyorum güzel sonuçlar aldı ben de bu hafta başladım.
Merhaba prowomen yanında folik asit kullanmaya gerek var mı acaba içeriğinde 400 mg folik asitte var çünkü bu sebeple brn foliği bıraktım

Merhaba prowomen yanında folik asit kullanmaya gerek var mı acaba içeriğinde 400 mg folik asitte var çünkü bu sebeple brn foliği bıraktım
Yaaa o konuda çok bilgi sahibi değilim sadece ebe bir tanıdığım folik asit kullanımını doğru bulmamıştı,doğacak bebeklerde çeşitli hastalıklara sebep eluyor dedi.bana da doktor hiç tavsiye etmedi folik asiti. Ben de kullanmıyorum hiç.

Ben folik asit değilde folat daha uygun diye biliyorum ama hiç kullanmayıncada bebekte bazı kalıtsal hastalıklar olabiliyor o yüzden başka birinden daha fikir alın kullanın bence

Dr tavsiyesi ile proxyfemin kullanıyorum canım. Bu gibi ürünler kullanırken aynı zamanda folikasite gerek yok dedi doktorum bana çünkü içeriğinde bulunduruyor :) maxijuno içeriğide çok güzel ben 1 bucuk ay kadar kullandım ama tedaviye basladıgım için hoca bana proxyfemin verdi. Hatta elimde var yarısı duruyor. Yoksa memnundum zaten içerikleri hemen hemen aynı. Prowomen bende işe yaramadı onun biraz içeriği az bakabilirsin :)

Merhaba içeriğini inceledim inositol oranı yüksek bu pcos tedavisinde kullanılıyor diye biliyorum, birde hayıt otu varmış oda prolaktin yükseltiyor benim prolaktin değerim sınırda muhtemelen bu vitamini kullansam ben sıkıntı yaşarım. O yüzden ben diğeri ile devam ederim muhtemelen, sizde pcos mu var acaba

evet canım pcos var oyüzden doktor bunu verdi bana

Yaaa hayıt otu çok faydalı ama bana mı yan etki yaptı bilmiyorum içtiğim gün hastanelik oldum

Yaaa hayıt otu çok faydalı ama bana mı yan etki yaptı bilmiyorum içtiğim gün hastanelik oldum
Herşey herkese iyi gelmiyor malesef. Mesela incir kürü yapın diyorlar ama brn yapsam prolaktin iyice yükselir. Doktora danışmadan bu tarz şeyler kullanmak yanlış bence

Canım maxijuno ve proxyfemin bende kullandım sen sonuç aldınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…