Gebelik Olusur mu?

ada258

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
614
752
Selam arkadaslar. Gebelik düşünüyorum eşimle 1 aydır deniyoruz ama ilk kez bu ay yumurtlama dönemine denk geldi. Fakat biz yumurtlama dan 1 gün öncesi hatta saat 12 olmadan 1 saat once ilişkiye girdik bir kaç saat sonra yumurtlama günümdü. Ama yumurtlama günü ilişkiye girmedik. Tutma ihtimali varmı acaba ? çünkü ertesi gün yani yumurtlama günü fena halde kasık ve bel agrım oldu ayaga kalkamadım hiç böyle birşey yasamamıstım. Hatta ekte ekliycem ilişkiye girdiğimiz gün ovülasyon testim pik yapmıstı acaba gebelik olusur mu ?

Eklentiler

• B56B43ED-6005-44E1-8EE8-D54BB886C6C9.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 58
sperm içerde 2 3 gun kalıyor merak etme :) o gunden sonra da ilişki olduysa basına sonuna yetişir yumurtanın dıye dusunuyorum :)

sperm içerde 2 3 gun kalıyor merak etme :) o gunden sonra da ilişki olduysa basına sonuna yetişir yumurtanın dıye dusunuyorum :)
İnşallah ya bende öyle okumustum ama yinede insan şüphe ediyo acaba yetişir mi diye bide çok kasık agrım oldu ertesi gün inşallah yetiştiğinden olmustur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…