Gebelik olabilir mi?

melikeka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
44
14
25
Herkese merhaba dün ve bugün lekelenmem oldu 2 gun önce gece kustum sabah meme ucu acısıyla uyandım ama o acı devam etmedi belimde ve kasiklarimda agri var ishalim düzensiz regl olduğum için bilemedim sizce gebelik olabilir mi?

Meme ucu acısıyla uyandığım sabah ilk idrarla test yaptım negatif çıktı erken yapmış olabilir miyim diye sormak istedim 🥲
Şimdi anladım . Erken yapmış olabilirsiniz yumurtlama kanaması da yaşamış olabilirsiniz. Son adet gününüz ne zamandı

Benimde pazartesi Salı leke geldi . Kahverengi. Bu 2 gündür yok. Son regl tarihim 27 Ağustos . 2 eylülde de bitmişti . Reglime şuan 4 gün kaldı . Reglim Düzensiz olduğu için ihtimal veriyorum ve 2 günde bir değerlendirdik ama ovülasyon denedim hiç tam piki görmedim ordan da olmaz diyorum 😪 offff

Herkese merhaba dün ve bugün lekelenmem oldu 2 gun önce gece kustum sabah meme ucu acısıyla uyandım ama o acı devam etmedi belimde ve kasiklarimda agri var ishalim düzensiz regl olduğum için bilemedim sizce gebelik olabilir mi?
Som regl tarihi ve son korunmasız ilişki ne zaman oldu ?

Benimde pazartesi Salı leke geldi . Kahverengi. Bu 2 gündür yok. Son regl tarihim 27 Ağustos . 2 eylülde de bitmişti . Reglime şuan 4 gün kaldı . Reglim Düzensiz olduğu için ihtimal veriyorum ve 2 günde bir değerlendirdik ama ovülasyon denedim hiç tam piki görmedim ordan da olmaz diyorum 😪 offff
Sizde de pcos mu var

Evet ama yumurtlamada sorunum yoktu eninde sonunda yumurtluyordum . Reglim bazen düzenli bazen düzensiz kafasına göre takılıyor 🤣 . Mart ayından beri ovülasyon deniyorum hepsinde gördüm piki. Birde bu ay spor ve diyete başladım . Gıda takviyeleri de alıyorum 🤷
Anladım ben de takviye kullanıyorum bakalım ne olacak inşallah hayırlısı olur 🤲

X