Gebelik olabilir mi????

eabtu

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2022
227
46
26
Kızlar tekraren merhaba felaket bir gaz sıkışması ara ara karın ağrısı karında şişlik beyaz akıntı ve çok nadir mide bulantım var.Eşimle tam yumurtlama gününde ilişkiye girdik kondom ile ancak kondom içimde kaldı ve kondomu çıkartırken gelebileceğinden şüpheleniyorum sık sık idrara çıkıyorum normal de bu kadar gitmezdim.Geciken Adetimin 1.gününde erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı bugün 3. Günüm ve hala adet olmadım yukarıda yazdığım herşey devam ediyor.fikirlerinize ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

Bunların hepsi iğne belirtisinden de yapar bı kaç günü daha bekleyin adet olmasaniz testi tekrarlayin inşallah gebesinizdir benim.ikinci denemede böyle olmuştum şuan üçüncü denenm belim çok agriyor bacaklarım adet olucakmissim gibi hepimizin hakinda ayirlsi olsun rabbim hepimze nasip etsin bu duyguyu

Hamile olabilirsiniz de olmayabilirsiniz de. Birkaç gün sonra tekrar test yapın yine negatif çıkarsa doktora gidin.

İnşallah canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…