Gebelik olabilir mi anlayamıyorum

Canım ne biliyim kaç tane kaset test yaptım hepsi negatif çıkınca varmış gibi gelmiyor. Hamile olduğuma inanmak istiyorum ama acaba psikolojik mi diyorum
Ama balım bu kadar koyu olması da çok normal bir durum değil, bildiğim kadarıyla ikinci yumurtlaman oluyorsa bile bat tarihinde olmamalı, Rabbim ne muradın varsa versin

Merhaba geçen ay aynısı bana da oldu, instagramda birgebeningünlüğü'ne sordum durumu regl döneminde lh dalgalanması olabiliyormus normal dedi

Birsey varsa muhakkak çıkar o zaman, hayırlısı olsun inşallah, Allah gönlünüze göre versin

Kendi tecrübeme dayanarak söylüyorum iki kez yumurtlama olması çok olağan üstelik bat tarihinde bile olabiliyor ilk gebeliğimde öyle olmuştu beklediğim regl tarihinden bir gece önce hamile kaldım

Kızlar böyle bir günde yazıyorum mazur görün lütfen, hepimize geçmiş olsun umarım yakınlarınızda ve sizde bir şey yoktur adetime tam 7 gün var en alttaki bugün yaptığım ovulasyon testi, sizce ikinci bir yumurtlama olabilir mi ? Önceki günlere göre koyu olunca emin olamadım, adetlerim düzenli 28 günde bir oluyorum, şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• 808A579C-A621-4AB4-8536-44211E583D4B.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 29
İkinci yumurtlama demişsiniz. Bir önceki hafta da mı yumurtlama çift çizgiydi. Testiniz de pozitif günü değerlendirseydiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…