Gebelik kesesiii!!

efnan213

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2024
70
24
27
Kızlar bugün doktora gittim 5+4 dedi ve ben de pcos var. kesem gözüktü ama böyle soruları ağzıma tıkadı kese çok küçük gözüküyor 2 hafta sonra gel bebeğin kalp atışlarını duyalım dedi ama yarın başka doktora gitmeli miyim kese boyutunu falan da söylemedi

Eklentiler

• 45634549-904D-42C7-A983-15BB2A0778CA.jpeg
    45634549-904D-42C7-A983-15BB2A0778CA.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 67
Normal görünüyor bence, yarın gitseniz yine kese göreceksiniz boyutunu öğrenseniz de bi şey yapamazsınız ki. 2 hafta değil 10 gün bekleyip başka doktota gidin isterseniz

çok farketmez başka yere gitmeniz. kese görünüyor. benim de 5+3te kese hemen hemen bu sekildeydi. 2 hafta sonra bebeği ve kalp atışını görmüstük.

Kızlar bugün doktora gittim 5+4 dedi ve ben de pcos var. kesem gözüktü ama böyle soruları ağzıma tıkadı kese çok küçük gözüküyor 2 hafta sonra gel bebeğin kalp atışlarını duyalım dedi ama yarın başka doktora gitmeli miyim kese boyutunu falan da söylemedi
Benim dr da küçük bir kese var dedi 20 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi haftasını vs solemedi sonra geç döllenme dedi acildeki Dr ertesi gün kendi Dr gittim ben sana geç döllenme demiştim dedi demedi farklı bir Dr daha görün istersen canım

Benim dr da küçük bir kese var dedi 20 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi haftasını vs solemedi sonra geç döllenme dedi acildeki Dr ertesi gün kendi Dr gittim ben sana geç döllenme demiştim dedi demedi farklı bir Dr daha görün istersen canım
Öyle yapacağım çok teşekkür ederim

X