gebelik kesesi

kızlar 5.6 mm den fazla olmaması gereken yolk kesesi yani bu gebelik kesesi içinde oluşur ve bebegi oluşturan cisimdir. bebek oluştuktan sonra kayboluyor . gebelik kesesi ile ilgili bir ölçü değil

İlsu , çok üzüldüm adına..kaç haftalıktı düşük yaptığında? Bana 15 gün sonra gel dedi doktor tekrar bakmak için..Bebeğim gelişiyor benim de, geçen hafta 2,5 mm di bu hafta 5 mm olmuş..Kalp atışlarını ilk geçen hafta duymuştum, bu hafta da maaşalahı vardı..Ama kahretsin şu kese!!!
Ben kendimi yavaş yavaş alıştırıcam galiba düşüğe

Günaydin canim
8 hafta 5 günlükken kalbi durmuştu biz kontrolde farkettik .
Bana bir rapor verdiler canim üzerinde bebek son adet tarihiyle uyumlu ölçülere sahiptir , gebelik kesesi 6 hafta 6 günlük ölçülerine sahiptir yaziyordu. Düşün yani 2 hafta geri kalmiş (
güzelim hiç üzülme ne olur allah sağlikliysa sana bağişlasin .

Çok saol İLSu'cum..ben de fazla olumlu düşünmemeye çalışıyorum artık, hayırlısı neyse o olsun diyorum , alışmaya çalışıyorum...Sen sonradan gebe kaldın dimi canım?

canım ben kürtaj oldum şimdilik korunuyoruz .
bana da her dr bebek ii ama kesesi küçük diyordu ,kese küçük olunca bebeğin suyu da az oluyor.seninde öyle miydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…