Gebelik karın ağrısı

sevim123456

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
130
14
35
Arladaşlar merhaba yorum yaparsanız sevinirim ben 5 hafta 6 günlük hamileyim 6 gün kese göründü doktor sorun yok dedi sadece sürekli karın ve kaşık ağrım var bu ağrı bazen canımı acıtıyor bazen sızı şeklinde varlığını hissettiriyor ve akıntım var kremsi gri gibi hafif kokulu doktorum da uzak 2 hafta sonra çağırmıştı normal de beni ama korkuyorum düşük vs olur mu döner misiniz ilk hamileliğim korkuyorum

progestan kullanıyor musun? Düşükten korunmak için bir o var , onu kullandığın halde düşerse sağlıklı gebelik değildir zaten

Yok kullanmıyorum doktor vermedi yani sormadan kullanılır mı bilmiyorum, düşük belirtisi mi yani bu yazdıklarım sizce

İdrar yolu enfeksiyonu olabilir mi? Hamilelikte akıntı normal ama rengi ve kokusu varsa enfeksiyon olabilir siz yine bi doktora gidip danışın

İdrar yolu enfeksiyonu olabilir mi? Hamilelikte akıntı normal ama rengi ve kokusu varsa enfeksiyon olabilir siz yine bi doktora gidip danışın
Evde progestran vardı doktor vermedi ama öncesinde vardı kullanmıyordum kasık ağrımdan korkunca doktordan habersiz içtim bir tane sorun olur mu acaba endişelendim çok doktorda cevap vermedi sorduğum da

progestan kullanıyor musun? Düşükten korunmak için bir o var , onu kullandığın halde düşerse sağlıklı gebelik değildir zatenv

progestan kullanıyor musun? Düşükten korunmak için bir o var , onu kullandığın halde düşerse sağlıklı gebelik değildir zaten
Biraz önce sormadan kullandım daha doğrusu sordum ama dönüş gelmedi bende endişelendim kullandım zararı olur mu

Evde progestran vardı doktor vermedi ama öncesinde vardı kullanmıyordum kasık ağrımdan korkunca doktordan habersiz içtim bir tane sorun olur mu acaba endişelendim çok doktorda cevap vermedi sorduğum da
Korkmayın olmaz ben de çok erken öğrendiğim için doktora gidene kadar günde 1 tane kullanmıştım doktora gittiğimde söyledim iyi yapmışsın ben vericektim zaten demişti

Korkmayın olmaz ben de çok erken öğrendiğim için doktora gidene kadar günde 1 tane kullanmıştım doktora gittiğimde söyledim iyi yapmışsın ben vericektim zaten demişti
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız bulunduğum yer ilçe ve maalesef doktor seçeneği yok özel bir doktora gideceğim 2 hafta sonra kalp atışı için fakat o zamana kadar burda devlet hastanesine gittim bir defa ağrım var ve akıntım var dedim normal ilk aylar dedi umursamadı bile ama dün yoğun hissedince içtim progestan iyi geldi açıkçası ağrım gitti

Siz herhangi bir tehlike olduğu için mi başladınız yoksa sadece önlem için mi doktor bana ağrım var dediğim de söylemedi bile açıkçası ilgilenmiyorlar devlette

Siz herhangi bir tehlike olduğu için mi başladınız yoksa sadece önlem için mi doktor bana ağrım var dediğim de söylemedi bile açıkçası ilgilenmiyorlar devlette
Çok erken öğrenmiştim ve minik minik kanamalar oluyordu o yüzden içmiştim. Doktoruma sorduğumda o da verdi zaten hatta sabah akşam kullanmıştım bi süre ama siz yine de yakınınızda idrar tahlili verebileceğiniz yer varsa gidin kokulu akıntı kasık ağrısı idrar yolu enfeksiyonundan da olur içiniz rahat eder en azından

Yarın gideceğim inşallah teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…