Gebelik kalp atışı

merve5461

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2022
14
2
27
Arkadaşlar Merhaba, 7 hafta +3 günlük hamileyim. Bugün doktor kontrolüm vardı kalp atışını duymadık hala doktor haftaya da duymazsak eğer gebeliğe sonlandıracak. Kese büyümüş fakat embriyo istediğim kadar büyümemiş dedi. Bu gibi durum yaşayanlar var mı?

8-9 haftaya kadar duyulabiliyor endişelenmeyin. Boş endişe bebeği de tehlikeye atar. Genelde ilk kontrolde zaten kese kontrolü sonra 10 gün içinde bebek ve kalp atışı kontrolü oluyor.

Reactions: The
Bebek vajinalde 3 mm ve üstü olması lazım. Karından da 6mm üstünde olursa kalp atışı duyulur. Sizin ultrasonda CRL yazan kısımda kaç mm yazıyor ona bakın

Merhaba arkadaşlar adetimin üzerinden 13 gün geçince evde testle hamile olduğumu öğrendim kan verdim 3087 çıktı sonucum dün Muayne oldum kese göründü haftaya gel dedi doktorum kalp atışı duyarız umarım son adetime göre 6+4 ama doktorum kaç haftalık olduğunu söylemedi kese fotosunda kaç mm yazıyor anlamadım ben yardımcı olur musunuz

Canım merhaba nasılsın ne yaptın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…