gebelik isterken ilaç kullanımı

Mucize_GE_

bebişimizi bekliyoruzzz
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
1.002
23
kıslar biliosunuzdur gebelik istiyorum fakat çok çok hastalandım ilaç içimiyim dedikçe kötü oldum wee1000lik antibiyotik içtim sizce gebelik warsa tehlikelimi napıyım ben içiyyimmi içmiyimmi bu arada bat 4 aralık bi kaç güne test yapıyım diyorum

Gebelik döneminde de kullanılabilecek antibiyotikler var. Doktoruna bu riskini ve beklentini söyle bence uygun bir ilaçla değiştir. Bu riski alma bence...

valla cnm bnde gebelik düşündüğüm için hiç ilaç kullanmamıştım grip olmuştum tylolhot fln kullanmadım btkisel takılıcan nane limon portakal idare et ne olur ne olmaz ben grip olduğum ay kullanmamışım ii ki hamileymişim çnkü

teşekkürler kıslar bende içtim ama bıraktım 2 tanecik içtm hamilelik belirtisi yok ama riski göze alamadım

Bende geçen ay mantar enf. için antibyotik fitil kullandım ki kadın doğumcu verdi bunu bana bebek istediğimi de biliyodu..Vee geçen ay maalesef kimyasal oldu gebelik bebiş tutunamadı şuan gripten ölüyorum 4 gündür ama kullanmıyorum hiçbi şekilde ilaç bol portakal,ıhlamur,bal ye iyileşirsin inşallah hemencecik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…