Gebelik gebeliğe hazırlık

fatmaaaaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2024
24
6
19
Arkadaşlar az önce test yaptım ovulasyon testi gebelik testim yoktu regl tarihimden geçti böyle bir şey yaşayan varmı veya bilgisi olan testin fotoğrafinida ekledim bakarsanız fikir verirseniz??

Eklentiler

• IMG_20240923_133511.jpg
    IMG_20240923_133511.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 15
Canım ovulasyon yanıltıcı olur bu konuda. Gebeliğin geç evreliginde böyle çok koyu cikiyor ancak

benim de hamileyken pozitifti. ama tabii %100 gebelik diyemeyiz sonucta bu başka bir seyi ölçüyor. bence gebelik testi temin edip yapın

Hamileliğini nasıl öğrendin belirtin falan var mıydı
evet vardı. reglden 1 hafta önce başlayan sancım ve rahimde batma vardı. bir de göğüs uclarımda ağrı vardı. süphelenip test yaptım pozitif çıktı. sonra denemek için ovulasyon testi de yaptım o da pozitif çıktı 🥲

evet vardı. reglden 1 hafta önce başlayan sancım ve rahimde batma vardı. bir de göğüs uclarımda ağrı vardı. süphelenip test yaptım pozitif çıktı. sonra denemek için ovulasyon testi de yaptım o da pozitif çıktı 🥲
Hayırlı olsun inşallah bende hamileyimdir Haziran'da kürtaj yaptım kalbi durduğu için 🥺

Ben gebeligimi ovulasyon testiyle öğrenmiştim hamile olabilirsiniz gebelik testi yapın hemencik 🥳

X