Gebelik belirtisimi

hasretekiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2024
16
3
19
Merhaba ben yeni katıldım yorumlarınızı hep okuyorum bende bişi danışmak istiyorum prowomen kullanıyorum adetime 5 gün var fakat bende beyaz bir akıntı geliyo kasığıma ve vajinama kramp giriyo kasıklarım ağrıyo 1 buçuk yıldır evliyim ve çocuğumuz olmuyor acaba hamilelik belirtisi olabilirmi tecrübelerinize ihtiyacım var ?😊

Benim de beyaz akıntı geliyordu ve regl olcak gibi sancılarım vardı. Yani tipik regl belirtileriydi. İki gün gecikince test yapmıştım

enfeksiyon da olabilir. vajinaya kramp ilk defa duydum 😂 beyaz akıntı gebelikte de, regle yakınken de olan bir sey. progesteron hormonu arttığı için oluyor. kasık ağrısı gebelik olabilir. yazdıklarınızdan bir o bende oldu gebelikte 😂 reglden bir hafta önce başlayan kasık ağrım vardı

enfeksiyon da olabilir. vajinaya kramp ilk defa duydum 😂 beyaz akıntı gebelikte de, regle yakınken de olan bir sey. progesteron hormonu arttığı için oluyor. kasık ağrısı gebelik olabilir. yazdıklarınızdan bir o bende oldu gebelikte 😂 reglden bir hafta önce başlayan kasık ağrım vardı
Bide benim kasığımda bişiler atıyormuş gibi oluyor gebelikte bir alakası olabilirmi ?

Bende bugün yumurtadan tiksinir gibi oldum dünde yemiştim bugün kokusu daha bi farklı geldi yani dünle bugün arasında bişi fark edermi ki ?
fark eder tabii psikolojik de olabilir senin. Bi günün bi gününü tutmuyor. Ben ilk aydan hamile kalabileceğimi düşünememiştim o yüzden hamilelik psikolojisinde değildim. Erken gebelik testi yaptın mı?

1000061825.jpg

X