Gebelik belirtisi

sahinsngl

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
21
4
27
Merhaba hanımlar sizlere bişey sormak istiyorum. Adetim 6 gün geçikti ama adet olucak gibi hissediyorum sizce gebelik olmuşmudur??

Merhaba hanımlar sizlere bişey sormak istiyorum. Adetim 6 gün geçikti ama adet olucak gibi hissediyorum sizce gebelik olmuşmudur??
Şu evrede idrarda bile çıkar varsa. Hissediyorum dediğiniz ağrı belirti vs ise zaten regl ve hamilelik belirtisi hemen hemen aynı

Bende 3 gün gecikti ama cesaretimi toplayıp bir türlğ test yapamıyorum. O yüzfen anlıyorum sizi. Yani şuan regl olsam daha az üzülürüm, testte tek çisgiyi görmek resmen travma sebebi. Nolcak bilmiyorum böyle

Ekrandan ultrasonla klavye üzerinden sizi muayene mi edelim? Ya test vereceksiniz ya da test negatifse doktora gideceksiniz farklı bir durumunuz var demek ki enfeksiyon gibi vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…