Gebelik belirtisi

rabiaberdel14

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2024
5
0
21
Pembesi gibi kan geldi 2 3 saat sürdü bel ve karın ağrısı çektim o sıra ama suan kanama da yok ağrı da gebelik belirtisi mi sizce 2 3 hafta once kan vermistim negatif çıkmıştı

Adetiniz gecikmediyse 2-3 hafta önce yaptığınız test gebeliğin oluşmadığı döneme denk geliyor. O yüzden o testin bir manası yok bence

Nasıl yani anlamadım ben yani gebe degil miyim tekrar kan vermeme gerek yok mu
testte çıkması için çok erken bir tarih neredeyse adet bitiminden hemen sonra test yaptırmışsınız gebelik olma ihtimali bile çok düşük testi tekrarlayın yine çıkmaz ise umutsuzluğa kapılmayın adetin geçmesini bekleyip tekrar yapabilirsiniz beklerim derseniz de cuma gününden sonra test vermeniz en doğru sonuca götürür sizi adetimin 1. hafta gecikmesinde hamile olduğumu öğrendim ben

Ben 2 düşük geçirdim pcos kisti var bende doktorlar bıraz zor dogal yolla hamile kalırsınız dedi ama bugün boyle olunca acaba bi ihtimal mi acaba diye düşündüm

Ben 2 düşük geçirdim pcos kisti var bende doktorlar bıraz zor dogal yolla hamile kalırsınız dedi ama bugün boyle olunca acaba bi ihtimal mi acaba diye düşündüm
Aa eğer adet düzensizliğiniz varsa adet tarihinizden ziyade ilişki tarihinizi dikkate alın. Gebelik ihtimali olan ilişkinin üzerinden 10 gün geçtiyse test yapabilirsiniz

X