Gebelik belirtisi

pinkokila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
39
12
26
Ay birşey söylemek istiyorum üç yıldır evliyiz bir yıldır deniyoruz ve bu ay kasıklarım agriyo sürekli anı hareketlerimde bı batma hissi oluyo onun dışında da sürekli hafif bı agri var. Ve normalde asla hiçbir yerim ağrımaz dolayısıyla bunu hamileliğe yoruyorum kimyasal geçirmiştim onu ogrendigimde de testte pozitif gorucegime emindim şimdi aradan kaç ay geçti ilk defa testte pozitif gorucegime inanıyorum her ay test yapan bir de değilim ama bu ay her gün yapmak istiyorum pozitif gorucegime çok inanıyorum sizce olabilir mi gerçekten öyle bı his oluyomu hamile kalınca lütfen cevap yazın hissetmismiydiniz. İnşallah en kısa sürede isteyen herkes tadar annelik duygusunu 💖🌺

Bende 3 yıldır evliyim, her ay pozitif görme umudum vardı 😆 çılgınlar gibi test yapıp duruyordum abartısız..
En son kaset testte çift çizgi gördüm, havalara uçtum. Sonra uçtuğum yerden pat diye aşağı düşüverdim kan tahlili sonucumla 🥲
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız, direkt kan verin, kaset testlerle uğraşmayın.. En temizi ❤️

X