Gebelik Belirtisi

eminetpk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
23
13
33
Kızlar hepimiz gebelik istiyoruz malum. Burda hep gebeliğin belirtilerinden bahsedildi. Kasık ağrısı, yorgunluk, gögüslerde hassasiyet.... Vb. Aramızda bu belirtilerin hiç birini yaşamayıp yada ben belirti hissetmedim diyip gebe kalan var mı? Gebe kaldığımı sadece adet günüm geçince anladım diyenler var mı?

ben 4+3te gebeliğimi tespit edene kadar hiçbi şey hissetmedim sadece planlı gittiğimden ve adet sancım hiç olmadığından işkillenip test yapmıştım :--) sonra sigarayı bıraktığım için çok sinirliydim. sonra da 5. haftada meme hassasiyeti başladı

Normalde adet günleriniz sancılı mıdır peki

Başım çok ağrıyor
Ates basıyor
Kramp giriyor benim arada kasıklara
Keşke hamilelik belirtisi olsa

Ben hissetmemiştim. Çocuk beklediğim 3. ayda hamile kalmıştım diğer iki ay belirti üstüne belirtiler vardı beklentiye girdiğim için :) adetim gecikti dra gittim prolaktin yüksek çıktı kendi kendime aslan pençesi ile hormonlarımı düzene sokmaya niyetlenmiştim yine de başlamadam bi test yapayım demiştim adetime 1-2 gün vardı ve çok silik çizgiyle öğrendim. Belirtilerim 7-8den sonra başladı benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…