Gebelik belirtisi mi?

Esmasevgi7777

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2023
155
13
27
Merhaba güzel kızlarım son ilişkimin üzerinden 11 gün geçti adetten hemen sonra oldu bu ilişki ama sanırım erken yumurtladım diye düşünüyorum belirtilere göre. 29 eylülde korunmasız ilişki oldu bir de ama şu an onu baz almıyorum. Son 3-4 gündür fena bi bel ağrısı yaşıyorum ara ara kasık ağrılarım da oluyor bir de kasıklarımda seyirme hissediyorum forumda hep gebelik belirtisi yazmışlar ümitlenmek istemiyorum ama ne zaman test yapayım? Sadece bu gün hiç uyanmak istemedim normalde de tembelim ama bu gün uykuya doyamadım lütfen bilgi verinnnnnn 13 gün kaldı adete

Vücudunu dinleme ben bir sene boyunca vücudumu hep dinledim ve hepte beni yanılttı cidden umudunu kırmak için söylemiyorum ama bizler istediğimiz zaman en ufak bir detaya bile odaklaniyoruz meme hassasiyetindn tut mide bulantisindan bel ağrısından kasik ağrısından herşeyi ona yordum test yaptım ve hep üzüldüm . Ne kadar çok istersek o kadar üzülüyoruz ciddi anlamda akışına bırakanlar bu süreçleri daha rahat atlatıyor. Ve inan bana hamile olunca aslında herşey önüne çıkıyor aramana bile gerek kalmıyor bende öle olmuştu dilerim isteyen herkese rabbim nasip eder.

Ah ne tatlısın çok teşekkür ederim güzel yorumun ve iyi dileklerin için

Benim reglime 10 gün kala testim pozitif çıkmıştı. Bir kaç gün bekleyip test yap belki çıkar

Bende adetten hemen sonraki iliskilerimden sonra bu belirtileri yasamistim
Kasık seğirmesi hariç
Adete 6-7 gün mü ne vardı arkadaşımın ısrarı ile yaptım ,testte çıkmadı
Adetim 2 gün geçti, yaptım pozitif çıkmıştı
Yani bence bekleyin varsa da çıkmaz şuan

Bende bekleyeyim o zaman kendimi dinlemeden idrar testi yapmam ama kan testi versem çıkar mı sizceeee

Bende şu an adete 6-7 gün var ve dünden beri belim ağrıyor aynı adet olucam gibi. Beyazda akıntı gelmiş biraz önce fark ettim

Eğer yumurtlamanızı ovülasyon testiyle vs takip ettiyseniz eminseniz adetten sonra hemen yumurtladığınızdan, o ilişkiden gebe kalıp kalmadığınız kan tahlilinde yarından itibaren görünebilir. Ama belirtilere göre heralde adetten hemen sonra yumurtladım diyosanız bence regl gününüzün gelmesini bekleyin. Aylarca vücudum beni de kandırdı çünkü. Normalde hiç ağrımayan bacağım regl öncesi ağrımaya başladı. Bel ağrıları vs hiç olmayan belirtiler her ay değişik değişik geldi ve ben hamileyim sandım. Gerçekten hamile olduğumda o kadar arada bırakmayan belirtiler oldu ki takip etmememe rağmen farkettim. Sadece kesinleştirmek için test yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…