Gebelik belirtileri ola bilirmi !!

Melisa_04

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
137
15
19
Slm kızlar adetime 4gün var kasık ağrısı var ve bel ağrısı bazen kasıklarım ağrıdında belime vuruyo agrısı ve memelerde yumuşama ve kaşıntı var ara ara mide bulantıları var ve duygu deyişimi var iştahsızlık ve sürekli uyuma isteyi bunlar gebelik belirtileri ola bilirmi yoksa piskolojik mi gebelik isteğim içinmi böyle bana geliyo bilemiyorum kafam çok karışık lütfen yardımcı olun!!

Kız nasıl duruyorsun test yapmadan🥹
Bilmem negatif çıkmasından korkuyorum bide gecitimiz ay adetim bugün gecikti test yaptım çıktı diyer gün yine yaptım bu sefer negatif çıktı sonra adet oldum yine aynı şeyil olmasından korkuyorum önce ümitleniyo insan sonra ümitleri yerle bir oluyo

Bilmem negatif çıkmasından korkuyorum bide gecitimiz ay adetim bugün gecikti test yaptım çıktı diyer gün yine yaptım bu sefer negatif çıktı sonra adet oldum yine aynı şeyil olmasından korkuyorum önce ümitleniyo insan sonra ümitleri yerle bir oluyo
Pozitif çıkıp sonra negatif olduysa kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin belki de 😥 inşallah su an hamilesindir
Ben hamileyken de bu belirtiler vardı ama adet olmadan önce hep olurdu bende bunlar ekstra olarak sadece akıntım vardı

Pozitif çıkıp sonra negatif olduysa kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin belki de 😥 inşallah su an hamilesindir
Ben hamileyken de bu belirtiler vardı ama adet olmadan önce hep olurdu bende bunlar ekstra olarak sadece akıntım vardı
Bende peyni kesiği gibi akıntı vardı dün bugün akıntı filan sadece biraz ıslaklık var

X