Gebelik belirtileri bu kadar erken olur mu ?

Reglinize ne kadar kaldi

Ay bence hamissin sen Belirtilerini bizimle paylastigin icin tesekkur ederiz . Kan sonucunu da paylasir misin bizimle
Rica ederim ne demekk, paylaşacağım
Konuyu okurken akıntım beyaz ve şeffaf gibi yazmışsın ya o yüzden yazma ihtiyacı hissettim. Bende de aynısı oldu ve hiç olmazdı böyle. umarım hepimizin belirtileri gebelikle sonuçlanır ya

Insallah cok tesekkurler guzel dilekleriniz icin butun guzellikler sizinle olsun

Aynı benimde 1 Ocak ben 1 Şubat'ı bekliyorum çok ağrılarım var 1 hafta on gün oldu sürekli kasıkta batmalar miğde bulantilari sabah bugurmeler aşırı baş ağrısı ama kendimi umutlandirmak istemiyorum bekleyecem yani Allah inşallah herkesek hayırlı evlat verir bende çok istiyorum

Benimki pek kasitli hamile kalmak olmadigi icin pek emin degilim ama olursa da supriz olur daha once ki belirtileri yasadigim icin acaba mi diyorum geri cekilme ile de cok kalan var eltim de dahil
Kız ben 2 ay öncekinde bir belirti yaşadım sanırsın doğurcam yani beynimiz de oynuyo bizimle

Özel değilse neden kürtaj geçirdiniz paylaşmak istermisiniz merakımı mazur görün
Estağfurullah tabi paylaşırım. 6. Haftadan sonra ilişkiye girdik ve Bir kaç saat sonra kan gelmeye başladı ama doktorum ilişki sıkıntısı yok demişti ondan mı oldu bilmiyorum asla. Sonra düşük riskim oldu bir ay yattım ilaç kullandım geçmedi düşük iğnesi vuruldum bir âdet o iyi geldi kanama geçti ama aşırı bi kan değildi. Sonra iğneden bir hafta sonra bir daha su gibi lekelenme geldi hastaneye gittiğimde kalbi durmuştu. Kalbinin durması da 9. Haftada oldu

Ah kıyamam canım Rabbimin vardır bir bildiği inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın bebeğini vakti zamanı vardır belkide . Şuan nekadar kaldı regline

Allah bagislasin annesi yani regl donemine yakin oluyor regl olmayinca sonmuyor o zaman umarim regl olmayiz bizde Bebisin cinsiyetini bize de haber ver annesi
İnşallah daha o aşamada değiliz şuan yeniyiz 4.5 haftayiz daha İnşallah ogünlerde gelir sağol cnm

Atesim yine ayni seyirde 37 regle de uc bes bisiy kaldi diyebiliriz ates olcerek hamileligini anlayanlar nasil anliyor acaba bende hic umit kalmadi gogsum yumusacik ama dolgun bir de meme uclarim sizliyor ozellikle sol taraf sol tarafa hic dokunulsun istemiyorum kasik batmalarim da ara ara gaz ve sindirim sorunu devam qcaba psikolojik mi diyorum bi yandan morelim bozuldu

Bekliycez gorcez şuan dediğin gibi çok erken ama istiyorsan geri çekilme yöntemini de biraksaniz canım daha iyi olmaz mı

Ne zamandır istiyorsunuz kaçıncı ayda oldu kaçıncı çocuğunuz
Biz geçen yılın ortalarına doğrı karar vermiştik bebek yapmaya. Ama maalesef dış gebelik yaşadım. Neyse ki büyümeden fark ettik ve iğne ve kürtajla gebelik sonlandı. Zor bi süreçti ve hemen tekrar denemeye cesaret edemedik. Aralık’ta tekrar denemeye başladık. Ocak ortası yumurtlamamda tuttu çok şükür. Tekrar dış gebelik yaşamaktan korkuyorum da doğrusu. İnşallah sağlıkla ilerler..
İlk çocuğum olacak Allah nasip ederse.

İnşallah sağlıkla alırsın. Aklına kötü şeyler getirme sağlıkla geçsin gebeliğin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…