Gebelik başlangıcı

seyma turemus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
20
3
22
Herkese merhaba arkadaşlar biz eşimle 4 aydır çoçuk istiyoruz. Fakat olmadı bende doktora gittim bir sorun yok çok şükür. Doktor bana yumurtalara gününde bir gün ilişki bir gün boş tam 5 gün sürecek şekilde ilişkiye girin dedi. Bizde 2 gün önce girdik sonra girmedik sonra girdik ve benim kasıklarım acayip ağrıyo fazla değil ama ağrıyor yani tam kadık değil ortasına ağrı vuruyor sizede oldu mu hamile arkadaşlarım

Herkese merhaba arkadaşlar biz eşimle 4 aydır çoçuk istiyoruz. Fakat olmadı bende doktora gittim bir sorun yok çok şükür. Doktor bana yumurtalara gününde bir gün ilişki bir gün boş tam 5 gün sürecek şekilde ilişkiye girin dedi. Bizde 2 gün önce girdik sonra girmedik sonra girdik ve benim kasıklarım acayip ağrıyo fazla değil ama ağrıyor yani tam kadık değil ortasına ağrı vuruyor sizede oldu mu hamile arkadaşlarım
Yumurtlama gününüz geçtimi peki onu biliyomusunuz ovulasyon testleri var kullandınız mı

Yok hala deniyoruz 5 gün dedi doktor 14 yumurtlama başlangıcı 14 denedik 15 boş 16 denedik 17 denemicez 18 denicez sonra yumurtalama bitiyor
Kasıklarıniz ağrıyorsa yumurtalama gununuz olabilir benim genelde öyle oluyordu dongunuz kaç gün benim 25 gündü mesela adet başlangıcından itibaren 12.gun yumurtlamam.oluyordu

Kasıklarıniz ağrıyorsa yumurtalama gununuz olabilir benim genelde öyle oluyordu dongunuz kaç gün benim 25 gündü mesela adet başlangıcından itibaren 12.gun yumurtlamam.oluyordu
Benim adet döndüm 28 gün ve eylülün 2 sünde adet oldum 6 gün sürüyor işte 14ünde yumurtalama günüm başlıyor 5 gün sürüyor zaten

Herkese merhaba arkadaşlar biz eşimle 4 aydır çoçuk istiyoruz. Fakat olmadı bende doktora gittim bir sorun yok çok şükür. Doktor bana yumurtalara gününde bir gün ilişki bir gün boş tam 5 gün sürecek şekilde ilişkiye girin dedi. Bizde 2 gün önce girdik sonra girmedik sonra girdik ve benim kasıklarım acayip ağrıyo fazla değil ama ağrıyor yani tam kadık değil ortasına ağrı vuruyor sizede oldu mu hamile
O ağrının hamilelikle alakası olduğunu sanmıyorum işkilli sonrası bazen idrar yolu enfeksiyonu gibi bir ağrı oluşuyor

X