Gebelik başlangıcı ve kahverengi lekelenme

Dsmzgrmtl

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2022
3
1
29
Arkadaşlar merhaba, henüz gebelik başlangıcı diyebileceğim bir durum yaşıyorum. Adet gecikmesinden hemen sonra baktırdığım betahcg değerlerim
16ağustos-39
18ağustos-92,4
19ağustos-119,4 şeklinde geldi ancak 15ağıstostan beri devam eden kahverengi lekelenmem mevcut. Doktorum gebelik başlangıcı olduğunu ancak kanama olmasından kaynaklı dış gebelik olabilceğinden şüphe duyduğunu söyledi. Progestan başladı. Tekrar 22 ağustosta beta baktırmamı istedi. Çok endişeliyim daha önce böyle bir durum yaşayan var mı destek olabilirseniz çok sevinirim

Merhabalar, lütfen canını sıkma.
4. Haftamdan itibaren aralıklarla kahverengi pembemsi lekelenmelerim oluyor, 12 haftalık oldum hala geliyor. Allah korusun, rengini koyu kırmızıya çevirmedikçe kendini bunaltma. Doktor takibinde ol her zaman, en önemlisi iyi düşün iyi olsun kendine çok iyi bak

Ne kadar rahatlattı beni söyledikleriniz çok teşekkür ederim umarım sağlıklı bir gebelik geçiririm sizde sağlıkla kucağınızı alın bebeğinizi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…