Doğuma Hazırlık gebeliğin son zamanlarında yapılan yolculuk

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

HIFZIYS

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
727
6
merhaba arkadaşlar benim sorum ve sorunum inşallah doğuma kısa bir süre kalınca başka bir şehire gitmek istiyorum.sizce yolculuk zararlı olurmu benim durumumda olan arkadaşlar varmı varsa kaçıncı ayda veya haftada gideceksiniz,otobüslemi arabaylamı gideceksiniz, doktorunuz bu konuda ne diyor,son zamanlarda yolculuk yapmak tehlikelimi sizce.

buna dr karar verir bide her iki saatte bi durup dolaşmak gerekiyor kan dolaşımı için.ama yine d e kendi druna sor canım

buna dr karar verir bide her iki saatte bi durup dolaşmak gerekiyor kan dolaşımı için.ama yine d e kendi druna sor canım

teşekkür ederim cvp için,doktora sormak için biraz erken canım,o yüzden konu açtım sanırım gebelik bölümüne açsaydım daha çok cvp olurdu veya soru ve sorunlar bölümüne neyse tekrar teşekkürler:1hug:

canım bu gebeliğinin seyrine göre değişir, şimdiden bişey demek yanlış olur..herşey normalse, arkadaşın da dediği gibi 2 saatte bir mola verip dolaştığın sürece yapabilirsin sanırım..bu durumda tabiki özel araçla daha rahat edersin..yol çok uzunsa uçağı tavsiye ederim..dr raporuyla uçabilirsin, sorun çıkartmazlar..

canım ben her ay başka bir şehre gidiyorum bebiş kontrolleri için ki artık 2 haftada bire düştü zonguldaktan istanbula kendi arabamızla gidiyoruz ama ben rahatsız olmuyorum hiç mola vermeden gidebiliyorum dr.um önemli olan senin rahatın eğer rahatsız oluyorsan gelme sen rahatsız olursan bebekte olur demişti ama ben çok memnun kaldığım için vezgeçemedim dr.umdan

canım benimde eşimin işi nedeniyle ve sıkıntılı geçirdiğim gebeliğim nedeniyle iki ilde evim var desem yeridir,aslında olmam gereken yerde küvez yok benimde erken doğum olasılığım var o yüzden sonlara doğru öbür yere yani Ankaraya gitmem gerekiyor yolculuğum 4 saat ancak sürüyor ama son zamanda sıkıntısı olurmu onu bilmiyorum bende özel arabayla yolculuk yapıyorum,cevabın için teşekkür ederim tam sorumun cevabını vermişsin deneyimlerinizi öğrenmek istedim Allah razı olsun.:1hug:

Ben gebeliğin ilk gününden itibaren ilden ilçeye gidip geliyorum 8.ayımız dolacak hala çalışıyorum okullar kapanana kadarda gidip geleceğim Allahtan bir mani olmazsa.Araba daha iyi sanki otobüse göre rahatsız olursan durabilirsin inip yürüyebilirsin arka tarafta uzanabilirsin.Gebelik normal seyrediyorsa problem olmaz inşallah

önemli değil arkadaşım ben son ayıma girdim ve cuma günü kontrolüm vardı gene zonguldak istanbul yaptık hiç mola vermedik giderken hastaneye vardık sonra biraz oyalandık yine işimiz bitince mola vermedn döndük eşim duralım dedi ben yok bir an önce eve varalım dedim ve etkilenmedim bugün buradaki başka bir dr.a gittim allaha şükür bende bir farklılık yoktu ama kızımdada yokmuş inşallah sendede bir sorun olmaz

sağolun arkadaşlar Allah hepimizin bebeklerinide bizleride esirgesin ben en çok dönüşü düşünüyorum Allah ın izniyle 36.haftada biraz zor olur ama Allah a emanet

canım istanbul zonguldak arası kaç km. ,teşekkür ederim cvp için :1hug:

canım buna dr karar verir ama çok uzun yola gitmemekte fayda var hem stres yaşamaman açısından hemde allah korusn yolda acil bişey olmasın diye mecbur olmadıkça drlarda tavsiye etmiyorlar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…