gebeliğin ilk 3. ayında ellerde şişme

serrana

Blaa blaa
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
296
75
merhaba kızlar be şuan 9 haftalık hamileyim 2 ayım bitti yani ellerimde sıksık şişme oluyor ve ağzımın içi yanıyor bazen. sizce bunlar normalmidir.ikinci bebeğim ve ilk hamileliğimde böyle birşey yaşamamıştım 6. aydan itibaren şişmeye başlamıştı ellerim ayaklarım .sizce henüz şişmesi için erken değilmi böyle birşey yaşayan varmı aranızda..peki ağzımın içinde yanma neden oluyor bilen varmı ...

Merhaba bende 9+1 haftalık hamileyim.
Parmaklarımın şiştiğini hissediyorum.
Özellikle alyansım parmağımı sıkıyo
arada çıkarıyorum iz yapıyo yüzük.

Merhaba bende 9+1 haftalık hamileyim.
Parmaklarımın şiştiğini hissediyorum.
Özellikle alyansım parmağımı sıkıyo
arada çıkarıyorum iz yapıyo yüzük.

teşekkür ederim canım cevabın için bir arkadaşımda şiştiğini söylüyor ama inşallah hayırlısı olur.Allah sağlıklı bebiş versin inşallah..peki ağzında yanma oluyormu..

canım bende 5, aylıkken şişmeye başladım ellerim ayaklarım hatta sabah kalktığımda ellerimi sıkıp yumruk yapamıyordum ki hala öyle ama şişliklrim azaldı magnesium içmeye başladım doktoruna bir danış istersen

teşekkür ederim canım cevabın için bir arkadaşımda şiştiğini söylüyor ama inşallah hayırlısı olur.Allah sağlıklı bebiş versin inşallah..peki ağzında yanma oluyormu..

valla ağzımda genellikle kuruluk oluyo
bide yemeklerde canım çok kola istiyo
eşim izin verse kola şişesini dikicem
ama sadece 2 bardak içmeme izin veriyo

merak etme canımmm bndede şişme bnm bebğim 12 haftalık.doktorum normal olduğunu söğledii.zaten tahlillerde çıkıyomuşş.herhalgi bi şekilde tuz yasağı koymadı

benim bildiğim tuzu azaltmak lazım ama bende aksine tuzu severim bende çok fena şişiyorum

X