Gebeliğe hazırlık için imom OMEGA

hera220799

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2024
6
1
25
Merhaba kızlar bugün doktora muayene olmaya gittim gebeliğe hazırlık için. Sadece çok zayıf olduğum için gebelikte sıkıntı çekeceğimi söyledi doktor. İmom OMEGA verdi. Gebelik öncesi kullanan var mı ? Varsa herhangi bir yan etkisi ya da yararını gördünüz mü ?

Merhaba canım ben kullanıyorum bir sorun yaşamadım.canını hiç sıkma olumlu düşün olumlu olsun.

Merhaba canım ben kullanıyorum bir sorun yaşamadım.canını hiç sıkma olumlu düşün olumlu olsun.
İlacı gündüz saat 11 gibi aldım şuan acayip bi mide bulantısı var acaba ondan mı kaynaklı. Ayrıca exagyn diyf bir fitil verdi onu kullanalı da yaklaşık 1 saat oluyor karnıma kramplar giriyor normal mi bu ilk defa kullanıyorum fitili

İlacı gündüz saat 11 gibi aldım şuan acayip bi mide bulantısı var acaba ondan mı kaynaklı. Ayrıca exagyn diyf bir fitil verdi onu kullanalı da yaklaşık 1 saat oluyor karnıma kramplar giriyor normal mi bu ilk defa kullanıyorum fitili
Canım bence doktora gitmelisin böyle sorup başkasından öğrenilecek teyit edilecek bir durum değil belirtilerin doktora anlat tüm bu belirtilerini sürelerini yan etkilerimi değil mi diye sor en iyi bu şekilde anlarsın çok geçmiş olsun

X