Gebe olma ihtimalim var mı

aleyna0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2024
36
2
22
Merhaba arkadaşlar ben 2 ekimde ilişki yaşadım 4 Ekim yumurtlama dönemimimdi yumurtlama gününden iki gün sonra da ilişki yaşadım hamile olma ihtimalim nedir yumurtlama günümde ve iki gün sonra kasıklarım da çok fazla ağrı oldu kan testi versem sonuç çıkar mı acaba cevaplarsanız sevinirim

Varsa bile şuan çok erken çıkmaz kanda

Varsa bile şuan çok erken çıkmaz kanda
Teşekkürler cevap için ben geçen ay doğum kontrol hapı kullandım yarıda bıraktım normalde ay başı Regl oluyordum 21 eylülde Regl oldum ve hapı düzenli kullanmadım o arada da ilişkilerim oldu bu hamile kalmamı engeller mi acaba sürekli düşünüyorum

Kullandığınız hapa bağlı bazıları bıraktıktan sonra bile etki ediyormuş. Benim kullandığım hapta doktor artık etki etmez bıraktığın an etkisini kaybeder demişti öyle de oldu

Qlairista’ydı benm kullandığım.

Yasmin kullandım bende pek bilmiyorum ama düzensiz ve saatleri de uymadan kullandım yan etkisi olunca bıraktım
Onunla ilgili hiç fikrim yok canım ben 2.5 ay düzenli kullandım pcostan dolayı sonra son kutuyı yarım bıraktım çocuk istediğim için. Zaten bırakınca regl öne aldı. Diğer ayda yani eylül reglde de letu+ovitrelle verdi doktorum hamile kalmanı kolaylaştıralım dedi.

Teşekkür ediyorum ben en iyisi adet günümü bekleyeyim Regl döngümde ayın 19u Regl günü gösteriyor ondan sonra da kanda çıkar büyük ihtimalle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…