Gebe olduğumu nasıl anlarım

deryanafri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
98
0
Yardım edin adetime 5 gün var ama özellikle gündüzleri aşırı uyku isteği göğüslerimde şişlik durduk yere böle içim bu tuhaf oluyo midem kalkıyo özellikle gündüzleri çok fazla tatlıya düşkünlük ve kokulara duyarlılık var hamile olabilirmiyim kan tahlili yaptırsam çıkarmı ?

kan tahlili yaptırsan cıkabilir ama yanıltıcı olur kimyasal gebelik olursa üzülürsün bence adetini 1 2 gün gecmesini bekle

Merhaba canım bende seninle aynı durumdayım benimde 4 gün var belağrısı ve halsizliğim vardı bu gün sanki geçti gibi bence adet gününü bekle derim inş. Hayırlısı olur hakkımızda

kızlar benimde bugünü saymazsak 5 gün var adetime ama yumurtlama günümden beri kasıklarımda ağrı belimde ağrı ve gögüslerim şişlik var gecmedi bu sabahtan beri kasıklarımda yanma var devamlı gögüslerim yumurtlama dönemimde asla şişmezdi ilk defa bu kadar erken başladı ve tam 3 cm büyümüşler 84tü 87 olmuş kiloda almadım ve uçları 1 haftadır inanılmaz sızlıyor.
halsizlik yorgunluk varda hadi onu oruca yoruyorum.
işte beni tek korkutan en önemli adet belirtim tatlı isteği ve oda son 1 haftadır bende mevcut.

bence adetiniz geçmeden ümitlenmeyin bende geçen ay öyle oldum ve hamilemiyim açaba dedim ama yokmuş. :44: bazen adete yakın kadınlar tatlı ve çikolatalara meyilli oluyorlar. İnşallah hamilesinizdir ama adetinizi bekleyin

X